Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

Навчально-науковий інститут педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації

Facebook         Instagram         Tiktok

Розпочинає роботу проєкт «TSDigComp»

У країнах Європейського Союзу, де реформи освіти спрямовані на гармонізацію навчальних програм і стандартів до вимог міжнародної спільноти, було розроблено низку документів, що сприяють налаштуванню системи підготовки педагога з урахуванням сучасних тенденції, спонукають застосовувати цифрові технології у повсякденній роботі.

Мета проєкту «TSDigComp» модернізувати систему формування цифрової компетентності педагога в умовах трансформація української освіти в контексті європейської інтеграції, враховуючи інноваційні європейські практики. Міжнародні організації, серед яких – Об’єднаний дослідницький центр (ОДЦ/JRS) Європейської Комісії – оголосили стратегію виконання і підтримки низки досліджень й ініціатив під назвою «Навчання та навички у цифрову еру» (Learning and Skills for the Digital Era). Наш проєкт «TSDigComp» пропонує інноваційний гнучкий підхід до формування цифрової компетентності майбутніх педагогів шляхом впровадження кращих європейських практик та стратегій. Запропонований Модуль «Інноваційні європейські практики формування цифрової компетентності педагога» підготовлено у відповідності до «Рамкових положень щодо цифрової компетентності для громадян: вісім рівнів майстерності з прикладами використання» та охоплює п’ять сфер цієї компетентності: інформація та цифрова грамотність, комунікація та співробітництво, створення цифрового контенту, безпечність, вирішення проблем.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ,

НАУКОВЦІ, МОЛОДІ ВЧЕНІ ТА ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ!

Запрошуємо узяти участь у роботі XІ Всеукраїнської науково-практичної конференції

«Актуальні проблеми сучасної педагогічної науки і науково-педагогічних досліджень

у контексті інтеграції до європейського освітнього простору»,

яка відбудеться у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського,

21-22 листопада 2023 р.

Конференцію буде проведено у змішаному форматі.

Архів подій

2018-2019 навчальний рік: