Настановча конференція з навчально-ознайомчої практики

04.05.2019 р.

Не зважаючи на карантинні обмеження виконання навчальних планів і програм для якісної підготовки майбутніх педагогів в галузі комп'ютерних технологій продовжується.

4 травня завідувач кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті доц. Кобися В. М. в онлайн режимі на платформі Zoom провів настановчу конференцію з навчально-ознайомчої практики для студентів 1 курсу СВО бакалавра та технологічної практики для студентів 1 курсу СВО магістра спеціальності 015.10 "Професійна освіта (Комп'ютерні технології)". Навчально-ознайомча практика проходить в дистанційній формі на базі Державного професійно-технічного навчального закладу "Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище", технологічна практика проходить на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

В ході конференції студентів було проінструктовано з актуальних питань організації і проведення практики, порядку отримання, виконання і здавання практичних завдань, оформлення результатів та щоденника практики. Для якісного оцінювання результатів роботи студентів у період практики на сайті кафедри створено розділ Практики студентів ОКР "бакалавр", "магістр", де розміщено методичні матеріали з організації, проходження, оцінювання роботи студентів під час практики, зразки оформлення щоденника практики та звіти про проходження практики студентів за попередні навчальні роки.

Бажаємо усім студентам під час проходження практики набути фахових компетентностей за спеціальністю й отримати, у підсумку, високі бали, а керівникам практики - плідної праці.

Переглядів: 1