Fb Fb Fb

Профорієнтаційні зустрічі

22.03.2019 р.

Викладачами кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті (Навчально науковий інститут педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації) Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Світланою Степанівною Кізім, Світланою Юріївною Люльчак, Володимиром Олександровичем Уманцем були проведені профорієнтаційні зустрічі з випускниками шкіл м.Хмільника, інницької області.

Зустріч з викладачами дала можливість майбутнім абітурієнтам познайомитися із діяльністю кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті та основними напрямками її діяльності у процесі професійної підготовки майбутніх фахівців за спеціальністю 015 «Професійна освіта. (Комп’ютерні технології)».

У ході дружніх бесід випускники шкіл отримали детальну інформацію у щодо правил та умов вступу у 2019 році, особливостей та переваг навчання на різних спеціальностях у Величному педагогічному!

На завершення зустрічі всі учні мали можливість поставити запитання щодо бюджетної та контрактної форм навчання, поселення в гуртожиток, студентського дозвілля тощо.

Майбутнім абітурієнтам було надані усі необхідні профорієнтаційні матеріли та контактні дані для зв’язку. Усіх учнів та їх батьків, вчителів було запрошено на День відкритих дверей, який відбудеться 28 березня 2019 р. в університеті, щоб особисто ознайомитись з Вінницьким державним педагогічним університетом.

Чекаємо на Вас, майбутні педагоги на День відкритих дверей, який відбудеться 28 березня 2019 р. в університеті, зазначили викладачі кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті!

Світлана Кізім, Світлана Люльчак

Переглядів: 1