Fb Fb Fb

Профорієнтаційна зустріч

19.02.2019 р.

Викладачі кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації кандидат пед. наук Кобися Алла Петрівна, кандидат пед. наук Куцак Лариса Вікторівна та кандидат пед. наук Уманець Володимир Олександрович зустрілися з профорієнтаційною метою з випускниками наступних навчальних закладів: Іллінецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, Іллінецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2», Іллінецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Іллінецької міської ради Вінницької області, Липовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 імені Василя Липківського, опорний заклад «Липовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2» та Липовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Липовецької районної ради Вінницької області.

Учні зацікавлено прослухали виступ викладачів кафедри ІІТО про Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, його факультети та інститути, а також детально проінформували майбутніх абітурієнтів про умови вступу на спеціальність 015 «Професійна освіта. (Комп’ютерні технології)». Викладачі розповіли про переваги навчання в університеті, його матеріально-технічну базу, участь молоді у фестивалі студентської науки, наукових гуртках, спортивних та культурно-масових заходах інституту та університету, умови студентського побуту та дозвілля.

Викладачі кафедри відповіли на всі питання, якими цікавились учні, надали всі необхідні профорієнтаційні матеріли та номери телефонів для зв’язку, запросили учнів і їх батьків на День відкритих дверей, який відбудеться 28 березня 2019р., щоб особисто ознайомитись з ВЕЛИЧНИМ ПЕДАГОГІЧНИМ!

Щиро дякуємо адміністрації шкіл за надану можливість провести профорієнтаційні бесіди з випускника.

Лариса Куцак, Алла Кобися

Переглядів: 1