Fb Fb Fb

Профорієнтацій захід

06.02.2019 р.

Нещодавно викладачі кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації кандидат пед.наук Кобися Алла Петрівна та кандидат пед.наук Куцак Лариса Вікторівна з профорієнтаційною метою відвідали комунальні заклади м. Вінниці: «Загальноосвітню школу I-III ступенів № 4 ім. Д.І. Менделєєва", «Загальноосвітні школи I-III ступенів Вінницької міської ради» № 20, № 21, № 27, №31, № 33 та «Навчально-виховний комплекс- Загальноосвітня школа I-III ступенів, гуманітарно-естетичний колегіум № 29 та № 30 ім. Тараса Шевченка Вінницької міської ради».

Під час зустрічі викладачі Кобися А.П. і Куцак Л.В. детально розповіли майбутнім абітурієнтам про Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, правила та умови вступу до університету у 2019 році, особливості вступної кампанії тощо, а також детально проінформували майбутніх абітурієнтів про умови вступу на спеціальність 015 «Професійна освіта. (Комп’ютерні технології)».

Учні активно задавали питання щодо вступу до університету, особливості навчального процессу, матеріально-технічну базу, вартість навчання тощо. Викладачі кафедри відповіли на всі питання, якими цікавились учні, надали всі необхідні профорієнтаційні матеріли та номери телефонів для зв’язку, запросили учнів і їх батьків на Дні відкритих дверей, щоб особисто ознайомитись з найпрестижнішим університетом!

Лариса Куцак, Алла Кобися

Переглядів: 1