Звітна науково-практична конференція молодих учених і студентів
«Актуальні проблеми сучасної науки і наукових досліджень»

17.04.2019 р.

16-17 квітня 2019 року Навчально-науковим інститутом педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації проведено звітну науково-практичну конференцію молодих учених і студентів «Актуальні проблеми сучасної науки і наукових досліджень».

16 квітня здійснювалася реєстрація учасників конференції та відбулося пленарне засідання на якому з вступним словом виступила проректор з наукової роботи ВДПУ імені Михайла Коцюбинського Коломієць Алла Миколаївна та були заслухані доповіді Чухрій Інни Володимирівни, Сікораки Ліни Анатоліївни, Білик Тетяни Сергіївни, Белінської Юліанни Олександрівни, Федчишиної Тетяни Леонідівни та Касянчук Наталії Володимирівни. Модератором заходу був заступник директора з наукової роботи ННІПППФВК, доктор педагогічних наук Бойчук Віталій Миколайович.

17 квітня здійснювалася робота секцій, зокрема: секція №1 «Актуальні проблеми професійної освіти та інформаційних технологій навчання» (корпус №3, ауд. 131), секція №2 «Актуальні проблеми соціально- гуманітарних наук» (корпус №1, ауд. 261), секція №3 «Актуальні проблеми фізико- математичних та природничих наук» (корпус №1, ауд. 230) та проведено підведення підсумків.

За результатами роботи науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Актуальні проблеми сучасної науки і наукових досліджень» видано збірник наукових праць та нагороджено окремих учасників почесними грамотами та подяками ННІПППФВК за активну участь у дослідженні проблем теорії і методики освіти та системне впровадження результатів наукових пошуків.

Збірник

Переглядів: 1