Науково-практичний семінар на тему:
«SMART-комплекс навчальної дисципліни для забезпечення освітнього процесу в умовах реформування системи освіти України»

16.02.2019 р.

У рамках угоди про співпрацю між Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського та Інститутом професійно-технічної освіти НАПН України на базі Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації було проведено науково-практичний семінар на тему: «SMART-комплекс навчальної дисципліни для забезпечення освітнього процесу в умовах реформування системи освіти України». Захід відбувся відповідно до плану виконання технічного завдання спільної науково-дослідної лабораторії з проблем розроблення електронних освітніх ресурсів і їх впровадження в процес підготовки кваліфікованих робітників у ПТНЗ. Для проведення науково-практичного семінару було запрошено старшого наукового співробітника лабораторії електронних навчальних ресурсів Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, кандидата педагогічних наук Гуменного О. Д.

Основними учасниками науково-методичного заходу стали науково-педагогічні працівники кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті та студенти спеціальності 015 Професійна освіта (комп’ютерні технології) СВО «Бакалавр», «Магістр».

В рамках науково-практичного семінару учасники заходу опанували концепцію створення Smart-комплексу, принципи методики і технологічні аспекти його створення, базові принципи мережі Smart-комплексу навчальної дисциплін.

Ярослава Пилипенко

Алла Кобися

Переглядів: 1