Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

22.12.2011 р.

Новий рік – чудове свято! В цей день, а точніше - в ніч ми прощаємось із роком, що минув, і з надією чекаємо наступного, підводимо підсумки й плануємо майбутнє. А ще це чудовий привід влаштувати грандіозне свято, що ми й зробили. 22 грудня в приміщенні їдальні університету зібралась велика і дружна родина природничо-географічного факультету для проведення новорічного карнавалу. Головна умова для усіх учасників заходу – наявність карнавального костюму. А як же інакше на маскараді?!Свято розпочалось вітальним словом декана факультету, доц.. Л.І. Стефанкова. А далі були пісні, танці та море веселощів. Ми мали змогу подорожувати різними країнами світу, дізнавалися про їх новорічні традиції. Як же чудово за один вечір відчути атмосферу свята Італії, Польщі, Кенії, США, Японії, Росії!

А як же без фото на згадку?! Кожна група мала можливість сфотографуватись біля святкової ялинки, щоб надовго зберегти пам’ять про це чудове свято.

Невід’ємною частиною Нового Року є Дід Мороз та Снігуронька, які й нас порадували своїм візитом. Окрім щирих побажань та позитивних емоцій, вони принесли невеличкі подарунки для наших викладачів, як відповідь на їх дитячі листи.

Важливою частиною свята були конкурси. Кожен із нас прагне бути найспритнішим, наймужнішим, найгарнішим – одним словом, найкращим. Саме тому ми мали ціле розмаїття різножанрових випробувань: стрибали і співали, танцювали, збирали поцілунки, лопали кульки, відгадували логічні загадки, отримували передбачення… Не обійшлося й без найголовнішого маскарадного змагання на кращий костюм. Конкурс був розподілений на 5 категорій: «Найкращий жіночий костюм», «Найкращий чоловічий костюм», «Найкращий зимовий костюм», «Найкращий казковий костюм» та «Найсмішніший костюм». За допомогою журі, яке складалось із викладачів факультету, та голосування аудиторії було визначено переможців у кожній номінації.

Не обійшлося й без дискотеки - найзапальнішої частини будь-якого студентського свята.

Кожен, хто завітав на наш «Новорічний карнавал», отримав масу емоцій, позитивний заряд, а найголовніше - чудовий настрій на весь 2012 рік.

К. Жалюк
студентка 2 курсу природничо-географічного факультету