Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

ІІ етап Всеукаїнської олімпіади з навчальної дисципліни "Українська мова (за професійним спрямуванням)" серед студентів нефахових спеціальностей закладів вищої освіти України ІІІ-ІV рівнів акредитації

Олімпіаду буде проведено 18-20 квітня 2018 року. Заїзд учасників - 17 квітня 2018 року.

Переглянути детальну інформацію   Умови проведення ІІ етапу олімпіади

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас надрукувати матеріали Ваших лінгвістичних досліджень у збірнику наукових праць «Наукові записки. Серія: Філологія (мовознавство)» (вип. №26), що входить до переліку фахових видань, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт (наказ МОН України № 515 від 16.05.2016 р.; додаток 12). Статті друкуємо українською, англійською та російською мовами.

Переглянути детальну інформацію

Вітаємо редакційну колегію та усіх авторів збірника наукових праць «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми» з індексацією видання у науково-метричній базі Index Copernicus.

Переглянути детальну інформацію

Шановні колеги!
Надрукований збірника наукових праць.
Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці
фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми (48 випуск)

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
про проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу
студентських наукових робіт зі спеціальності "Початкова освіта"

До участі в першоку етапі Конкурсу (рецензування робіт) запрошуються студенти, які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра у закладах вищої освіти України незалежно від форм власності та підпорядкування.

Переглянути детальну інформацію

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!
31.01.2018 р., 23.02.2018 р., 30.03.2018 р., 27.04.2018 р.

Відбудуться дні відкритих дверей на факультеті фізичного виховання і спорту Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Корпус №1 аудиторія 140 початок о 13:00

Шановні студенти та аспіранти, викладачі та співробітники Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Українське Фулбрайтівське коло, Програма імені Фулбрайта в Україні, Інститут міжнародної освіти та Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського за підтримки Посольства США в Україні запрошують на лекцію випускниці фулбрайтівської програми, виконавчого директора «Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції НаУКМА», викладачки НаУКМА Оксани Нестеренко на тему:"Права людини: нові глобальні виклики". Лекція відбудеться 15 листопада о 11:40 в 3 корпусі 219 аудиторії.

Під час заходу планується презентація можливостей Програми імені Фулбрайта в Україні, консультаційних центрів EducationUSA і Посольства США.

Лекція відбудеться у рамках проекту "У продовження фулбрайтівського досвіду: академічні і культурні обміни між університетами України", присвяченого святкуванню 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та США і 25-річчя діяльності Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні.

Проект здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США

Інформує відділ міжнародних відносин, Приходько Влад +380980250731

Попередньо просимо заповнити реєстраційну форму

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників
Переглянути детальну інформацію

Про нові вакантні посади, читайте на сторінці "Працевлаштування"
Переглянути детальну інформацію

До уваги користувачів бібліотеки ВДПУ
Визначення індексів УДК, ББК, авторського знаку

Для отримання класифікаційних індексів

Універсальної десяткової класифікації (УДК) на документ (статтю, монографію, тези доповідей, дисертацію, автореферат дисертації, підручник та ін.) наукові працівники та студенти ВДПУ можуть звертатися

у відділ комплектування та наукової обробки документів бібліотеки

(вул. Острозького, 32, корп. 3, бібліотека, кім. 4)

Понеділок
Середа
П'ятниця
}     з 900 до  1600 , перерва   з 1200 до 1300

Переглянути детальну інформацію