Fb

До уваги абітурієнтів, які вступають на ОКР бакалавра!
Рейтинговий список абітурієнтів, які беруть участь у конкурсі, розміщений в мережі Інтернет за електронними адресами
http:// vstup.info    https://vstup.osvita.ua    http://vspu.edu.ua

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас надрукувати матеріали Ваших лінгвістичних досліджень у збірнику наукових праць «Наукові записки. Серія: Філологія (мовознавство)» (вип. № 26), що входить до переліку фахових видань, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт (наказ МОН України № 515 від 16.05.2016 р.; додаток 12). Статті друкуємо українською, англійською та російською мовами.

Уряд затвердив зміни до Порядку атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою. Постанова покликана удосконалити процедуру атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою для отримання ними відповідного посвідчення. Актом також передбачено: здійснення моніторингу щодо виконання вимог Порядку стосовно засідань атестаційних комісій уповноважених вищих навчальних закладів, яке покладається на НАДС; державний нагляд (контроль) за організацією та забезпеченням якості атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою, який покладається на НАДС; відповідальність осіб уповноважених вищих навчальних закладів, відповідальних за організацію та проведення атестації, винних у порушенні вимог Порядку.

Атестація осіб, які претендують на вступ на державну службу

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників:
  • доцента (2) кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання і фізичної реабілітації;
  • доцента (1) кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті.
Перелік документів

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС ДЛЯ УЧАСТІ СТУДЕНТІВ
ДРУГОГО КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «АНГЛІЙСЬКА МОВА» В ПРОГРАМІ МОБІЛЬНОСТІ ERASMUS+

ДО 1 ЧЕРВНЯ 2018 р. СТУДЕНТИ ПОДАЮТЬ:

1. Заяву

2. Мотиваційний лист англійською мовою (0,5-1 арк.)

Критеріями відбору слугують: навчальний рейтинг студента, громадська активність, результати тестування з англійської мови.

Знання польської мови і культури вітаються.

Переможець отримає прово навчатися в Karkonosze College in Jelenia Gora (Poland) у І семестрі 2018-2019 н.р.

Відповідає за відбір студентів асистент кафедри англійської філології Камінська Марина Олександрівна

Про нові вакантні посади, читайте на сторінці "Працевлаштування"

Збірник наукових праць
"Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання
в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми"

можна отримати в аудиторії 101, 3 корпус ВДПУ
Редколегія

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників
Перелік документів       Переглянути детальну інформацію

Вітаємо редакційну колегію та усіх авторів збірника наукових праць «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми» з індексацією видання у науково-метричній базі Index Copernicus.

Шановні колеги!
Надрукований збірника наукових праць.
Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці
фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми (48 випуск)

Шановні студенти та аспіранти, викладачі та співробітники Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Українське Фулбрайтівське коло, Програма імені Фулбрайта в Україні, Інститут міжнародної освіти та Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського за підтримки Посольства США в Україні запрошують на лекцію випускниці фулбрайтівської програми, виконавчого директора «Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції НаУКМА», викладачки НаУКМА Оксани Нестеренко на тему:"Права людини: нові глобальні виклики". Лекція відбудеться 15 листопада о 11:40 в 3 корпусі 219 аудиторії.

Під час заходу планується презентація можливостей Програми імені Фулбрайта в Україні, консультаційних центрів EducationUSA і Посольства США.

Лекція відбудеться у рамках проекту "У продовження фулбрайтівського досвіду: академічні і культурні обміни між університетами України", присвяченого святкуванню 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та США і 25-річчя діяльності Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні.

Проект здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США

Інформує відділ міжнародних відносин, Приходько Влад +380980250731

Попередньо просимо заповнити реєстраційну форму

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників