VSPU.EDU.UA У РЕЖИМІ АКТИВНОГО ОНОВЛЕННЯ

деякі сторінки можуть відображатися некорректно

ВИБАЧТЕ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас надрукувати матеріали Ваших лінгвістичних досліджень у збірнику наукових праць «Наукові записки. Серія: Філологія (мовознавство)» (вип. №25), що входить до переліку фахових видань, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт (наказ МОН України № 515 від 16.05.2016 р.; додаток 12). Статті друкуємо українською, англійською та російською мовами.

Переглянути детальну інформацію

Про нові вакантні посади, читайте на сторінці "Працевлаштування"
Переглянути детальну інформацію

Щодо подання клопотання та матеріалів на здобуття Премії Кабінету Міністрів за розроблення і впровадження інноваційних технологій
Переглянути детальну інформацію

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників

• завідувача кафедри дошкільної та початкової освіти;

• доцента кафедри психології та соціальної роботи.

• завідувача кафедри дошкільної та початкової освіти;

• доцента кафедри психології та соціальної роботи.

Переглянути детальну інформацію

Спецкурс з фахових дисциплін "Підготовка майбутніх вчителів в університетах США"

Викладається в режимі онлайн web-blended learning. Викладання курсу забезпечується старшим викладачем кафедри англійської філології Кузьміною С.А. та професором Південносхідного університету штату Міссурі (США) Девідом Пауелом.

Шановні абітурієнти!

Звертаємо Вашу увагу, що при вступі на спеціальність 015 «Професійна освіта (комп’ютерні технології)» змінено предмети ЗНО:

1. Українська мова та література; 2. Математика; 3. Біологія або історія.

Детальна інформація за посиланням або телефонами

(067) 263-04-73, (063) 890-56-60

До уваги користувачів бібліотеки ВДПУ
Визначення індексів УДК, ББК, авторського знаку