Fb

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників
Переглянути детальну інформацію

Про нові вакантні посади, читайте на сторінці "Працевлаштування"

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас надрукувати матеріали Ваших лінгвістичних досліджень у збірнику наукових праць «Наукові записки. Серія: Філологія (мовознавство)» (вип. №25), що входить до переліку фахових видань, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт (наказ МОН України № 515 від 16.05.2016 р.; додаток 12). Статті друкуємо українською, англійською та російською мовами.

До уваги користувачів бібліотеки ВДПУ
Визначення індексів УДК, ББК, авторського знаку

Для отримання класифікаційних індексів

Універсальної десяткової класифікації (УДК) на документ (статтю, монографію, тези доповідей, дисертацію, автореферат дисертації, підручник та ін.) наукові працівники та студенти ВДПУ можуть звертатися