Fb

Запрошуємо Вас надсилати матеріали до збірника наукових праць "Наукові записки ВДПУ. Серія : Історія" (випуск 26), що входить до переліку фахових видань, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт (Наказ МОН України №528 від 12.05.2015 р.).

Журнал індексується в Index Copernicus та Google Scholar.

Матеріали надсилати до 1 лютого 2018 року на електронну поштову скриньку (naukzapVDPU@meta.ua).

Контактні телефони:

067 417-26-06 (Мельничук Олег Анатолійович, доктор історичних наук, професор – головний редактор збірника)

067 596-15-48 (Войнаровський Анатолій Володимирович, кандидат історичних наук, доцент – відповідальний секретар збірника).

Переглянути детальну інформацію

Шановні студенти та аспіранти, викладачі та співробітники Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Українське Фулбрайтівське коло, Програма імені Фулбрайта в Україні, Інститут міжнародної освіти та Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського за підтримки Посольства США в Україні запрошують на лекцію випускниці фулбрайтівської програми, виконавчого директора «Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції НаУКМА», викладачки НаУКМА Оксани Нестеренко на тему:"Права людини: нові глобальні виклики". Лекція відбудеться 15 листопада о 11:40 в 3 корпусі 219 аудиторії.

Під час заходу планується презентація можливостей Програми імені Фулбрайта в Україні, консультаційних центрів EducationUSA і Посольства США.

Лекція відбудеться у рамках проекту "У продовження фулбрайтівського досвіду: академічні і культурні обміни між університетами України", присвяченого святкуванню 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та США і 25-річчя діяльності Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні.

Проект здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США

Інформує відділ міжнародних відносин, Приходько Влад +380980250731

Попередньо просимо заповнити реєстраційну форму

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників
Переглянути детальну інформацію

Про нові вакантні посади, читайте на сторінці "Працевлаштування"

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас надрукувати матеріали Ваших лінгвістичних досліджень у збірнику наукових праць «Наукові записки. Серія: Філологія (мовознавство)» (вип. №25), що входить до переліку фахових видань, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт (наказ МОН України № 515 від 16.05.2016 р.; додаток 12). Статті друкуємо українською, англійською та російською мовами.

До уваги користувачів бібліотеки ВДПУ
Визначення індексів УДК, ББК, авторського знаку

Для отримання класифікаційних індексів

Універсальної десяткової класифікації (УДК) на документ (статтю, монографію, тези доповідей, дисертацію, автореферат дисертації, підручник та ін.) наукові працівники та студенти ВДПУ можуть звертатися