Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.


З 14 по 30 травня в приміщенні Приймальної комісії університету відбуватиметься прийом документів у вступників, що вступатимуть на СВО «Магістр» за спеціальностями 032 Історія і археологія, 053 Психологія, 061 Журналістика на основі раніше здобутого ступеня бакалавра за іншими напрямами підготовки та спеціальностями для проходження додаткового вступного випробування.

Додаткове вступне випробування при вступі на СВО магістр для спеціальностей 032 Історія і археологія, 053 Психологія, 061 Журналістика на основі раніше здобутого ступеня бакалавра за іншими напрямами підготовки та спеціальностями відбудеться 30 травня 2018 року, о 9.00. Вступникам, що складатимуть це випробування прибути до приміщення приймальної комісії о 8.30.

Реєстрація електронних кабінетів таких вступників відбуватиметься з 31 травня по 5 червня. З 14 травня по 5 червня в приміщенні Приймальної комісії університету відбуватиметься реєстрація електронних кабінетів вступників, що вступатимуть на СВО «Магістр» за спеціальностями 032 Історія і археологія, 053 Психологія, 061 Журналістика на основі раніше здобутого ступеня бакалавра за цією самою спеціальністю для проходження іспиту з іноземної мови у форматі ЗНО.

Інформація щодо вступу на СВО магістр за спеціальностями 032 Історія і археологія, 053 Психологія, 061 Журналістика.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС ДЛЯ УЧАСТІ СТУДЕНТІВ
ДРУГОГО КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «АНГЛІЙСЬКА МОВА» В ПРОГРАМІ МОБІЛЬНОСТІ ERASMUS+

ДО 1 ЧЕРВНЯ 2018 р. СТУДЕНТИ ПОДАЮТЬ:

1. Заяву

2. Мотиваційний лист англійською мовою (0,5-1 арк.)

Критеріями відбору слугують: навчальний рейтинг студента, громадська активність, результати тестування з англійської мови.

Знання польської мови і культури вітаються.

Переможець отримає прово навчатися в Karkonosze College in Jelenia Gora (Poland) у І семестрі 2018-2019 н.р.

Відповідає за відбір студентів асистент кафедри англійської філології Камінська Марина Олександрівна


Про нові вакантні посади, читайте на сторінці "Працевлаштування"
Переглянути детальну інформацію

Збірник наукових праць
"Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання
в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми"

можна отримати в аудиторії 101, 3 корпус ВДПУ
Редколегія

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК
переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу
студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта»
Переглянути детальну інформацію

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників
Перелік документів       Переглянути детальну інформацію

Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни
"Українська мова (за професійним спрямуванням)"
18-20 квітня 2018 року
Переглянути детальну інформацію  Умови проведення  До уваги учасників  Результати

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК
учасників ІІ туру Всеукраїнського конкурсу
студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта»
Переглянути детальну інформацію

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас надрукувати матеріали Ваших лінгвістичних досліджень у збірнику наукових праць «Наукові записки. Серія: Філологія (мовознавство)» (вип. №26), що входить до переліку фахових видань, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт (наказ МОН України № 515 від 16.05.2016 р.; додаток 12). Статті друкуємо українською, англійською та російською мовами.

Переглянути детальну інформацію

Вітаємо редакційну колегію та усіх авторів збірника наукових праць «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми» з індексацією видання у науково-метричній базі Index Copernicus.

Переглянути детальну інформацію

Шановні колеги!
Надрукований збірника наукових праць.
Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці
фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми (48 випуск)

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
про проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу
студентських наукових робіт зі спеціальності "Початкова освіта"

До участі в першоку етапі Конкурсу (рецензування робіт) запрошуються студенти, які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра у закладах вищої освіти України незалежно від форм власності та підпорядкування.

Переглянути детальну інформацію

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!
31.01.2018 р., 23.02.2018 р., 30.03.2018 р., 27.04.2018 р.

Відбудуться дні відкритих дверей на факультеті фізичного виховання і спорту Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Корпус №1 аудиторія 140 початок о 13:00

Шановні студенти та аспіранти, викладачі та співробітники Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Українське Фулбрайтівське коло, Програма імені Фулбрайта в Україні, Інститут міжнародної освіти та Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського за підтримки Посольства США в Україні запрошують на лекцію випускниці фулбрайтівської програми, виконавчого директора «Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції НаУКМА», викладачки НаУКМА Оксани Нестеренко на тему:"Права людини: нові глобальні виклики". Лекція відбудеться 15 листопада о 11:40 в 3 корпусі 219 аудиторії.

Під час заходу планується презентація можливостей Програми імені Фулбрайта в Україні, консультаційних центрів EducationUSA і Посольства США.

Лекція відбудеться у рамках проекту "У продовження фулбрайтівського досвіду: академічні і культурні обміни між університетами України", присвяченого святкуванню 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та США і 25-річчя діяльності Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні.

Проект здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США

Інформує відділ міжнародних відносин, Приходько Влад +380980250731

Попередньо просимо заповнити реєстраційну форму

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників
Переглянути детальну інформацію

До уваги користувачів бібліотеки ВДПУ
Визначення індексів УДК, ББК, авторського знаку

Для отримання класифікаційних індексів

Універсальної десяткової класифікації (УДК) на документ (статтю, монографію, тези доповідей, дисертацію, автореферат дисертації, підручник та ін.) наукові працівники та студенти ВДПУ можуть звертатися

у відділ комплектування та наукової обробки документів бібліотеки

(вул. Острозького, 32, корп. 3, бібліотека, кім. 4)

Понеділок
Середа
П'ятниця
}     з 900 до  1600 , перерва   з 1200 до 1300

Переглянути детальну інформацію