VSPU.EDU.UA У РЕЖИМІ АКТИВНОГО ОНОВЛЕННЯ

деякі сторінки можуть відображатися некорректно

ВИБАЧТЕ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ

Vk VSPU

Рік заснування - 1912.

Навчальний заклад ІV рівня акредитації.

Ліцензія АЕ № 458758 від 05.08.2014 р.

Сьогодні Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського завдяки високій якості та сучасним методам освітьої діяльності,висококваліфікованому професорсько-викладацькому складу та великому вибору і постійному оновленню навчальних програм посідає одне з провідних місць серед вищих навчальних закладів України.

Нині в університеті навчається близько 5000 студентів за 30 спеціальностями.

У складі університету - 1 інститутут, 7 факультетів, на яких працює понад 400 викладачів, із них - 30 докторів наук, в тому числі один дійсний член (Академік) НАПН України та чотири академіка АН вищої освіти України, близько 300 кандидатів наук, Народний артист України, Заслужені артисти, Заслужені працівники освіти і культури України, Заслужені тренери, Відмінники освіти. Такий науково-педагогічний потенціал забезпечує конкурентоспроможність закладу на ринку освітянських послуг.

Навчальні плани і програми університету - гнучкі та інтенсивні - враховують всі стандарти вищої педагогічної освіти. Вони забезпечують фундаментальну фахову підготовку за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра, спеціаліста та магістра. Усі дисципліни, передбачені в навчальних планах, забезпечені необхідною навчальною і навчально-методичною літературою. Плани орієнтовані на забезпечення підготовки фахівців із широким спектром знань, професійно мобільних, здатних до швидкої адаптації у галузях ринкової інфраструктури.

Студенти мають змогу слухати лекції провідних вчених, авторів фундаментальних наукових досліджень - викладачів нашого та інших університетів, що сприяє інтеграції з провідними навчальними закладами України.

За високі навчальні, наукові здобутки, активну громадську роботу студенти університету отримують іменні стипендії: Президента України, Верховної Ради України , Кабінету Міністрів України , Облдержадміністрації, А. Макаренка, Т. Шевченка, В. Сухомлинського, М. Стельмаха, М. Коцюбинського, М. Грушевського, М. Леонтовича, Л. Українки, Вченої ради університету.

Випускники університету працюють в різних регіонах України і зарубіжжя. У їхньому числі сотні заслужених вчителів, відмінників народної освіти. Серед випускників - відомі письменники, діячі науки і культури. Чимало випускників університету захистили кандидатські та докторські дисертації і працюють у вищих навчальних закладах і науково-дослідних установах. Нині у складі викладачів Вінницького педуніверситету понад 150 його випускників.

Перелік галузей знань, напрямів підготовки, спеціальностей та кваліфікацій, за якими буде здійснюватися випуск ОКР бакалавра та спеціаліста у 2017 році

Акт узгодження переліку спеціальностей

Інформація про додаток до диплома про вищу освіту європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT)

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015р. №193 «Про документи про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка» у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського гранична вартість виготовлення документа про вищу освіту державного зразка не перевищуватиме двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34 гривні).

Графіки навчального процесу

Результати оцінювання