Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.22.12.2011 р.

Пориньмо в казку!

Ким би ми не були і скільки б нам не було років, у кожному з нас завжди живе частинка тієї маленької людини, яка широко відкритими очима щиро дивиться на світ, вірить у Діда Мороза, добрих фей, чудеса. Навіть коли виростаємо, ця віра завжди залишається з нами, як і наше дитинство.

Зануритись у казку, завітати в гості до принців і принцес, королів і королев, добрих звірят, білокрилих ангелів, чарівників нам допомогли другокурсники інституту філології й журналістики. 22 грудня 2011 року вони влаштували Свято дитячої казки, яке з радістю відвідали і студенти, й викладачі. Кафедра української літератури щорічно проводить такий захід у форматі заліку з дитячої літератури.

Учасниками заходу стали п’ять груп, вони презентували твори, що мали донести до серця глядача щось добре й повчальне. Розпочали свято студенти групи 2-Б, які представили казку «В кого є ненька, в того голівонька гладенька». Насолоджуючись виступом акторів-аматорів, глядачі щиро співчували гусеняті, у якого не було мами, хвилювались за маленьких курчаток. Всі зрозуміли, наскільки важливо мати маму і як потрібно її цінувати. Наступними підкорювати серця глядачів вийшли студенти групи 2-А. Переглядючи їх казку «Шабля ранить тіло, а слово – душу», аудиторія зустрілась із феями, ангелами, доглядачами чарівного саду й навіть ворожками, отримали можливість прослідкувати за діями принца, який, на щастя, виправив свої помилки. Усі зрозуміли, що слово – це найболючіша зброя.

Група 2-У інсценізувала казку «Що посієш, те й пожнеш». Спостерігаючи за виступом студентів, присутні разом із принцом вирушили у світ дивовижних пригод, зустрілись зі злою відьмою й добрими звірятами. Герої казки довели, що добро обов’язково повертається добром. Другокурсники групи «Д» порадували глядачів казкою «Бджола мала, а й та працює». Ожили іграшки: ведмедики, зайчики, лисички і лялька Босоніжка, повели нас далі в казку, показали, як маленькі звірятка допомогли ляльці.

Спростувати приказку «Де гроші говорять, там правда мовчить» спробували студенти групи 2-Г. Разом із ними аудиторія отримала змогу вирушити у світ принців та принцес, побачити життя великого королівства, зрозуміти, що кохання, правда й добро набагато важливіші, ніж багатство. Свято дитячої казки пройшло з надзвичайним успіхом, всі виступи викликали бурхливі оплески, засвітили безліч посмішок на обличчях глядачів. Це дійство й надалі буде гарною традицією нашого інституту.Кравчук Дар’ята
Гоменюк Любов
Студентки 2 курсу ІФЖ