Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

22.12.2011 р.

СВЯТКУЄ КАЗКА ЧВЕРТЬСТОЛІТНІЙ ЮВІЛЕЙ


Увага! Увага! Увага! У нас свято! 25 років поспіль напередодні новоріччя ІППМ проводить фестиваль інсценізованої казки. Урочисте відкриття ювілейного заходу відбулося 22 грудня 2011 року в актовій залі університету. Традиційно на сцені з цікавими і запальними ідеями дебютували студенти 1 курсу. Разом із залом вони співали, танцювали, грали персонажів відомих казок.

Але який фестиваль без журі?! Цього разу оцінювали творчі здібності студентів не викладачі, а Мері Поппінс, Розбійниця, Попелюшка, Баба-Яга. Казкарі-першокурсники продемонстрували глядачам 6 чудових казок. У повному складі на сцені виступила група 1-А, за що й отримала перемогу в номінації «Найзгуртованіша акторська трупа». Студенти групи 1-Е запропонували переглянути цікаву виставу «Снігова королева» й отримали нагороду «Найкраща вистава-мюзикл». Група 1-АМ з казкою «Зимова казка» змусила аудиторію поринути у світ дитинства й мистецтва, а також стали кращою в номінації «Акторська майстерність». 1-Ж здивувала своїх старших друзів і викладачів інтерпретацією казки «Білосніжка», здобувши за свої здібності номінацію «Найоригінальніша вистава». Актори з групи 1-З представили авторську казку «Чарівний сон». Зігрівши теплом своїх сердець всіх присутніх того вечора в залі, вони отримали відзнаку «Найвдаліший дитячий спектакль». Твір «Бременські студенти» презентували студенти групи 1-Г. Під час перегляду їх інсценізації піднялась зала й бурхливими оплесками підтримала артистів. Аматори цієї групи стали переможцями в номінації «Найзапальніша вистава».

Спасибі всім, хто брав участь у такому гарному казковому дійстві, котре повертає нас у дитинство! Особливу подяку висловлюємо доценту кафедри основ фундаментальних дисциплін Н.М. Зорьці за те, що ми мали чудову нагоду побачити талановитих студентів і відчути незабутню атмосферу казки.Текст - Олександра Ластавляк
голова студентської ради ІППМ

Фоторепортаж – Ігор Дорохов