Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

27.12.2011 р.
ЧАРІВНИЙ ЧАС ДАРУНКІВ, СЮРПРИЗІВ, КАЗОК


27 грудня 2011 року актова зала університету гостинно відчинила двері для дітей співробітників і студентів навчального закладу. Тут відбулося новорічне свято, організоване за сприяння профспілкового комітету ВДПУ. Більше сотні малюків веселилися в компанії героїв з улюбленого мультиплікаційного фільму про пригоди у Простоквашино, грали в ігри, розважалися в конкурсах, відгадували загадки, водили хороводи, стали учасниками хіт-параду карнавальних костюмів, а після святкової програми переглянули цікаву лялькову виставу-казку К. Мєшкова і П. Катаєва «Кошеня на Снігу», котру презентували для маленького глядача актори Вінницького академічного обласного театру ляльок «Золотий ключик».

Сповнена світла, добра, справжніх чудес, історія про пригоди маленького кошеняти навчала дітлахів, яким має бути справжній друг.


Текст – Ірина Федорчук

Фоторепортаж – Ігор Дорохов