Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

13.12.2011 р.В Інституті математики, фізики і технологічної освіти існує традиція щорічного проведення у формі математичного КВК змагання між студентами третього курсу. Цей захід присвячується завершенню вивчення курсу алгебри і теорії чисел третьокурсниками напряму підготовки "Математика". Цього року в змаганні взяли участь дві команди: "Максимум" (група "А") і "Конгруенції за модулем 3Б" (група "Б").

Учасники заходу старанно готувались до цієї події, підготувавши пізнавальні стінгазети та створивши святкову атмосферу свята в аудиторії 901. Складовими частинами змагання були "Візитка", конкурс "Запитання - відповідь", "Домашнє завдання", конкурс капітанів, конкурс уболівальників. Студенти мали змогу не лише проявити глибокий рівень знань з алгебри та історії математики, але і розкрити свої акторські здібності. Захід носив не лише змагальний, але і пізнавальний характер. Студентка четвертого курсу Власюк Наталія, яка була ведучою, під керівництвом доцента кафедри алгебри і методики викладання математики Миронюка Михайла Васильовича, доклала всіх зусиль, щоб цей захід залишив в пам'яті студентів лише приємні спогади, був веселим та пізнавальним.

В напруженій боротьбі перемогу здобула команда "Максимум". Учасники команд були відзначені призами.Текст – Олексій Панасенко

Фоторепортаж – Ігор Дорохов