Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

13.12.2011 р.
13 грудня 2011 року в університеті відбулися традиційні козацькі розваги. Захід, присвячений 100-річчю ВДПУ, розпочався врочистим козацьким маршем. Культорганізатор відділу виховної роботи навчального закладу Л. Задворняк представила учасників змагань. Отож, силами між собою мірялися команди інституту математики, фізики й технологічної освіти, природничо-географічного факультету, інституту іноземних мов, інституту педагогіки, психології і мистецтв, інституту фізичного виховання і спорту, інституту філології та журналістики, інституту історії, етнології та права.

До програми козацьких розваг увійшли п’ять конкурсів, під час яких потрібно було продемонструвати хоробрість, вправність, міць, згуртованість, а ще гідно представити себе глядачам та вимогливому журі. Як і годиться, в привітанні не було рівних козакам інституту філології і журналістики. Змагаючись з армрестлінгу, найдостойніше проявили себе парубки з інституту фізичного виховання і спорту. Треба визнати, що вони були найсильнішими й найспритнішими і в перетягуванні канату, підніманні гирі та в естафеті «Стрибки в мішках».

За підсумками всіх проведених конкурсів ІФВС зайняв 1 місце, 2-ге вибороли хлопці з природничо-географічного факультету, 3-тє – ІМФТО. Окреме слово варто сказати й про другокурсника ІФВС Олександра Улітка, який наввиграшки підняв гирю 130 разів, встановивши рекорд серед козаків педуніверситету.Автор тексту – Тамара Чернишенко

Фоторепортаж – Ігор Дорохов