Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.


24.11.2011 р.

Організатор - кафедра хімії


З нагоди 100-річного ювілею нагородження Нобелівською премією Марії Кюрі Міжнародна організація ЮНІСЕФ оголосило 2011-ий Міжнародним роком хімії. У багатьох країнах світу пройшли цікаві заходи, присвячені цій галузі науки. Студенти 1 курсу спеціальності «Хімія, екологія» вирішили зробити внесок у популяризацію своєї спеціальності, організувавши «Вечір цікавої хімії». Гостями заходу були старшокласники міських шкіл.

Майбутні вчителі хімії разом зі своїм куратором Т.М. Дабіжук підготували цікаві досліди, більшість із яких не побачиш на уроках. Школярів вразили «Хімічний вулкан», «Вогняна метелиця», «Блискавка в склянці», «Хімічна сопілка», кольорові реакції.

Яскрава атмосфера, що панувала в залі, ще раз довела, що хімія – не нудне розв’язування рівнянь реакцій, а одна з найкращих наук, що пояснює світ навколо нас.
Організація і проведення - студенти 1 курсу група "Д"

Наставник - Тетяна Дабіжук

Текст - Ігор Цигвінцев

Фоторепортаж - Ігор Дорохов