Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.


24.11.2011 р.

Організатор - кафедра економічної і соціальної географії


Кафедра економічної і соціальної географії природничо-географічного факультету провела інтелектуальне шоу «Французьке асорті», участь у якому взяли четвертокурсники. Такі заходи є гарною традицією, сприяють розвитку інтересу студентів до обраної спеціальності, розширенню кругозору та узагальненню знань.

Щорічно студенти різних поколінь подорожують країнами світу. Цього разу вони разом зі старшим викладачем Г.В. Черновою занурили гостей у вишукану атмосферу Франції. Між собою змагалися три команди: «Мушкетери» (група «А»), «Нотр-Дам» (група «Б») та «Мон-Сен-Мішель» (група «В»).

Учасники заходу мали змогу проявити свої інтелектуальні здібності та творчі таланти. Серед конкурсів особливо вирізнялися «Чорна скринька», у якій був захований винахід французів – фотографія, «Французький подіум», на якому кожна команда демонструвала модель, зроблену з нетрадиційних матеріалів, «Музичний фреш» - впізнавали французьких виконавців (Джо Дассен, Шарль Азнавур та ін.), «Фабрика мрій» із пантомімою відомих кінофільмів Франції, «Канікули» - відгадування визначних міст країни, «Вгадай, хто?» - розкриття таємничої французької зірки та багато інших.

Подивували студенти й домашнім завданням. «Мушкетери» в незвичайній формі провели нас сторінками відомого кінороману «Три мушкетери», «Нотр-Дам» виконала вокально-хореографічну композицію з відомого мюзиклу «Нотр-Дам де Парі», а «Мон-Сен-Мішель» здійснила подорож найцікавішими місцями Франції, продемонструвавши акторські здібності. Досвід свідчить, що такі заходи сприяють згуртуванню студентських колективів. Під час підготовки до свята майбутні вчителі відкривають для себе багато нового й цікавого, що в подальшому зможуть використати у професійній діяльності..

В результаті запеклої боротьби перемогу здобули «Мушкетери». То ж вітаємо переможців.!
Автор заняття - Ганна Чернова

Автор тексту - Юлія Ковтунівська

Фоторепортаж - Ігор Дорохов