Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

Робочий візит Міністра освіти і науки,
молоді та спорту Дмитра Табачника до ВДПУ

1.09.2011 р.


У День знань відбувся робочий візит Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника на Вінниччину, під час якого він зустрівся зі студентами та професорсько-викладацьким складом нашого педагогічного університету. Столичний гість поінформував присутніх про реформаторську діяльність Уряду України, зупинившись на актуальних проблемах оптимізації мережі вищих навчальних закладів. Він підкреслив, що реформуванню та підвищенню якості вищої освіти сприяє інформатизація навчального процесу в діяльності вищих навчальних закладів.

Крім цього, Дмитро Табачник розповів про переваги нового проекту Закону про вищу освіту: «Майно й зароблені кошти від освітніх послуг, наукових розробок, трансферту технологій повинні повністю залишитися у ВНЗ. Крім цього, вони отримають право створювати власні компанії, мати колективні права на патенти, вільно розміщувати кошти на депозитних рахунках. Ще одна важлива новація – університети визначатимуть максимальне і мінімальне навантаження на викладачів: у них з’явиться можливість плідно й продуктивно займатися науковою діяльністю, і це великий крок уперед».Автор тексту - Віталій Гандзюк