Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

12.10.2011 p.


У роботі конференції взяли участь представники двадцяти провідних вищих навчальних закладів України.

12 - 14 жовтня 2011 р. кафедра економічної і соціальної географії природничо-географічного факультету Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського спільно із Тернопільським національним педагогічним університетом імені В.Гнатюка, Львівським національним університетом імені І.Франка, Національним педагогічним університетом імені М.Драгоманова та Вінницьким відділенням Українського географічного товариства провела Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Туризм як фактор розвитку регіону». Учасниками роботи форуму стали понад сімдесят науковців із різних регіонів та навчальних закладів нашої країни, вчителі географії м. Вінниці та Вінницької області, студенти природничо-географічного факультету.

У перший день конференції відбулися пленарне та секційні засідання, на яких обговорювалися актуальні питання розвитку туризму з позиції природничої та суспільної географії, розкривалися аспекти туристсько-краєзнавчої роботи в загальноосвітніх закладах освіти та вищих навчальних закладах України. На пленарному засіданні з доповідями виступили доктори географічних наук, професори С.І. Іщук, В.І. Вишневський, О.В. Заставецька, Л.І. Зеленська, Г.І. Денисик, студентка магістратури О. Яремчук та студент 5 курсу О. Лойшин, які представили сім чудес туристичної Вінниччини.

Учасники конференції мали змогу відвідати концерт, підготовлений студентами природничо-географічного факультету, побувати на набережній ROSHEN та помилуватися красою світло-музичного фонтану, поспілкуватися на «туристичних вечорницях».



Пленарне та секційні засідання