Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.
Однією з кращих традицій в університеті стало проведення свята-ярмарку, що презентує не лише щедрі ужинки осені, а й різноманітні таланти студентів. Цьогорічний захід під назвою «Народна творчість Поділля в контексті європейської спадщини» відбувся 27 вересня.
На фонтанній площі навчального закладу, де ярмаркували майбутні вчителі, можна було побачити квіткові композиції, вироби з природних матеріалів, бісеру, шкіри, різьблення, розпис по дереву, батик, акварель, ниткографію, вишивку хрестом, гладдю, стрічками, фотографії, роботи з гіпсу, у техніці «карвінг», почастуватися традиційними українським стравами, скуштувати наїдки молдавської, австрійської , грецької, шотландської кухонь, послухати пісень у виконанні вокально-інструментального гурту інституту математики, фізики та технологічної освіти, акторів театрального гуртка «Кліо» та фольклорно-етнографічного ансамблю «Душі криниця» інституту історії, етнології та права
Своїм досвідом зі студентами охоче поділились майстри народного мистецтва О.О. Верхова-Єднак, С.С. Пальонко, В.Л. Єрмакова, Т.В. Войнаровська, Є.С. Чугунова, Г.І. Данилюк, О.В.Левенець, Є.М. Слободинський.
28 вересня в актовій залі педуніверситету пройшов святковий концерт, у програмі якого були представлені пісні та хореографічні композиції багатьох європейських країн.
Репортаж - Ірина Федорчук
Фоторепортаж - Ігор Дорохов
Актова зала університету
28.09.2001 р.
Фоторепортаж - Максим Воронін
Відеонарис
Если Вы видите эту надпись, значит Ваш браузер не поддерживает Flash технологии.