Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

15.07.2016 р.

15 липня 2016 року відзначає свій молодий ювілей
знаний в Україні науковець, кандидат філологічних наук, доцент кафедри
методики філологічних дисциплін і стилістики української мови
Людмила Володимирівна Прокопчук.

Сфера її наукових інтересів торкається проблем граматики, культури мови, риторики й лінгводидактики. Вона є автором понад 100 публікацій, серед яких найбільш вагомі – підручник для студентів ВНЗ із грифом МОН України «Синтаксис української мови» (2010, у співавторстві з проф. Дудиком П. С.), навчальні посібники «Синтаксис сучасної української мови (в таблицях і схемах)» (2005), «Культура ділового спілкування» (2011), «Культура мови. Модульний курс» (2012), «Риторика» (2013), «Українська діалектологія. Модульний курс» (2013), «Українська мова за професійним спрямуванням» (2015).


За багатолітню сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм та успіхи в підготовці педагогічних кадрів доц. Прокопчук Л. В. нагороджена різними відзнаками: Почесною грамотою Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради (2008); Почесною грамотою управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації (2009); Грамотою Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІІІ етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (2012), Грамотою Управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (2013), Грамотою Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІІІ етапу ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (2013), Грамотою Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ й організацій Вінницької області (2006); Почесною грамотою Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського (2007).

Людмила Володимирівна Прокопчук – енергійна, працелюбна особистість з високим почуттям відповідальності, ерудований науковець та майстерний викладач, який з повагою ставиться до студентів, передає їм висококваліфіковані знання. Вона має велике серце й світлу душу, завжди приходить на допомогу, щиро радіє досягненням студентської молоді та здобуткам колег.


Вельмишановна Людмило Володимирівно! Прийміть сердечні, сповнені глибокої поваги віншування й побажання міцного здоров’я на довгії і благії літа, оптимізму, невичерпної творчої наснаги й успіхів у всіх починаннях. Зичимо нових професійних досягнень, здібних студентів, родинного затишку, добробуту й Божої благодаті! Нехай Вас постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні й свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних і близьких. Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх планів та сподівань!


З роси й з води, на щастя й на добро, дорога ювілярко!

З найкращими побажаннями – колектив університету


переглядів: 1