Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

14.06.2016 р.


14 червня 2016 року відбулась підсумкова атестація слухачів курсів Центру довузівської підготовки Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. У ньому з 15 жовтня 2015 р. до 14 червня 2016 р.. проводилися заняття з української мови та літератури, англійської мови, історії України, математики, біології, аби допомогти майбутнім абітурієнтам краще підготуватися до вступу в університет. Після написання комплексної підсумкової контрольної роботи слухачі підготовчих курсів відвідали бібліотеку, Приймальну комісію та музей університету. У Приймальній комісії вони дізнались про особливості вступної кампанії 2016 року. В музейно-просвітницькому центрі Педуніверситету велику і гучну юрбу молоді зустріла доцент кафедри філософії, соціально-політичних дисциплін та етнології Н.В. Жмуд, завдяки котрій юнаки і дівчата дізнались багато цікавого про історію навчального закладу, про постать М. Коцюбинського. Особливо сподобалась одинадцятикласникам музейна зала етнології Поділля.
У конференц-залі музейно-просвітницького центру відбулося урочисте вручення свідоцтв про успішне закінчення підготовчих курсів. Керівник Центру довузівської підготовки Л.Й. Наконечна та викладач української мови Ю.О. Вознюк вручили випускникам свідоцтва та побажали слухатись свого серця у виборі майбутньої професії. Більшість майбутніх абітурієнтів висловили бажання вступити саме до ВДПУ ім. М. Коцюбинського та зазначити пріоритет №1 при поданні заяв на спеціальності нашого університету. Нагадаємо, що відповідно до Правил прийому, при вступі на природничо-математичні спеціальності Педуніверситету слухачам надаються бали за успішне закінчення підготовчих курсів, які є складовою конкурсного балу абітурієнта. Також при вступі на усі спеціальності слухачам курсів надається право першочергового вступу.Тетяна Балацька, секретар Центру довузівської підготовки

переглядів: 1