Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

01.06.2016 р.


У Рік англійської мови в Україні Громадська організація GoGlobal разом із Посольством Сполучених Штатів Америки в Україні, Міністерством освіти і науки України, компанією Microsoft та партнерами запустила проект GoCamps, у рамках якого в 126 школах нашої країни відбудуться табори із поглибленим вивченням англійської мови. Допомагатимуть дітям розвивати розмовну англійську сотні волонтерів з усього світу, яких GoGlobal запросила в Україну, а також студенти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.
2-5 червня у м. Володарка на базі школи-інтернату пройде Школа вожатих, під час якої волонтери знайомитимуться з Україною та пройдуть тренінг щодо методик проведення мовних таборів. Відкриття Школи вожатих відбудеться 3 червня об 11.00 год. У його рамках триватиме прес-брифінг та знайомство з волонтерами.
47 студентів факультету іноземних мов нашого вишу були запрошені Міністерством освіти і науки України та керівництвом Громадської організації GoGlobal, аби долучитись до роботи у пришкільних мовних таборах, що працюватимуть у червні 2016 року в якості волонтерів у Тернопільській, Хмельницькій, Київській, Черкаській, Дніпропетровській, Волинській, Рівненській, Полтавській, Харківській, Чернігівській, Запорізькій, Кіровоградській, Закарпатській, Чернівецькій, Херсонській, Одеській, Львівській, Сумській областях країни. О 13.00 год. вони вирушили до місця призначення.


Если Вы видите эту надпись, значит Ваш браузер не поддерживает Flash технологии.

Ректор університету Наталія Лазаренко, декан факультету іноземних мов Тамара Ямчинська та його заступники - Олена Змієвська й Олександр Петров провели третьокурсників у дорогу, сказали напутнє слово й побажали успіхів у роботі, яка незабаром розпочнеться.Репортаж Ірини Федорчук

переглядів: 1