Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

06.06.2016 р.Вітаємо з професійним святом журналістів, а передусім працівників і студентів Кафедри журналістики, реклами та PR Вінницького педуніверситету - людей, завдяки яким щоденно читаємо газети, слухаємо радіо, користуємось телебаченням, інтернет-сайтами, дізнаємось про новини в світі, співпереживаємо з приводу різноманітних подій, знайомимося з непересічними особистостями! Це вони так досконало і професійно вміють викласти життя у цікаві тексти й сюжети. Тож нехай і надалі слово наших медійників буде правдивим, матеріали свіжими й актуальними, репортажі об’єктивними й насиченими, а гострий аналітичний розум і віртуозні вміння подавати інформацію, якими вони щедро наділені, приносять радість, успіхи і всілякі життєві гаразди. Гарних вам цікавих історій, друзі-журналісти, у яких йтиметься про добро, мир, плідну працю, здійснені мрії, перемоги…

З повагою - викладачі, студенти і співробітники Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла КоцюбинськогоУ конференцзалі музейно-просвітницького центру університету відбулись урочистості з нагоди Дня журналіста. Із професійним святом майбутніх медівників і їхніх творчих наставників привітали ректор навчального закладу Наталія Лазаренко, декан-директор інституту філології й журналістики Інна Завальнюк, виконавчий директор Філії Національної телекомпанії України «Вінницька регіональна дирекція «ВІНТЕРА» Любов Коваленко, голова Вінницької обласної організації Національної Спілки журналістів України, заслужений журналіст України Василь Паламарчук, представник Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у Вінницькій області Вадим Мазурик, голова ОО Національної спілки краєзнавців України, доктор історичних наук, професор кафедри журналістики, реклами та зв’язків із громадськістю Сергій Гальчак.
До лав Національної Спілки журналістів України цього дня влилися Вікторія Вербовецька та Руслана Ткачук. Посвідчення та значки про членство в НСЖУ вручив студенткам голова Вінницької обласної організації Національної Спілки журналістів України, заслужений журналіст України Василь Паламарчук. 2011 року кафедра журналістики, реклами та зв’язків із громадськістю започаткувала Премію «Перша ластівка», названу на честь Заслуженого журналіста України Олега Пасічника – талановитої людини, яка присвятила своє життя вихованню й навчанню молодих журналістів. Вручається така відзнака студентам-першокурсникам, котрі протягом навчального року підготували найбільшу кількість різних за жанрами, тематикою і проблематикою матеріалів у ЗМІ. Претенденткою на отримання премії стала студентка 1 курсу напряму «Журналістика» Надія Комісарчук.
За здобутки у навчальній, науковій та професійній діяльності грамотами і подяками у різних номінаціях були нагороджені кращі студенти спеціальності «Журналістика»: Марина Дяченко, Катерина Зулінська, Юлія Мельник, Ірина Богачук, Вікторія Боднар, Вікторія Сергеєва, Світлана Костюк, Ірина Сінерук, Каріна Тарасова, Марина Сербінович, Ольга Пахомова, Олена Островська, Артем Маціпура, Олександр Конкол, Валентина Білоус, Ольга Дідик, Ірина Мірошниченко, Юлія Суржикова, Олександра Закордонець. На згадку про урочистість учасники заходу зробили колективне фото.

Репортаж Ірини Федорчук

переглядів: 1