Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

01.06.2016 р.


Сьогодні до міста над Бугом прибув президент Міжнародної федерації бойового гопака, український дослідник та знавець бойових мистецтв, засновник українського бойового мистецтва, відтвореного на основі елементів традиційного козацького бою, що збереглися в народних танцях, Володимир Пилат. Він має презентувати вінничанам свою книгу «Кодекс лицарської честі гопаківця», зустрітися з батьківським комітетом Вінницького осередку бойового гопака та спілкою прихильників, а також здійснити перевірку діяльності Вінницької федерації.
На цю пору Володимир Степанович, очільник Вінницької федерації бойового гопака Руслан Дмитренко, Ірина Атамась та студент інституту фізичного виховання і спорту Микола Басістий перебувають у нашому навчальному закладі. Під час візиту до ректора університету Наталії Лазаренко гості вели перемовини про налагодження співпраці, залучення молодих педагогів, психологів до вивчення техніки і методики викладання бойового гопака, а також створення на базі вишу навчально-експериментальної бази, яка б займалась дослідженням впливу рухів бойового мистецтва на функціональність внутрішніх органів людини.
Делегація побувала в малій залі засідань вченої ради, ВНЗ, а також у музейно-просвітницькому центрі навчального закладу і з цікавістю переглянула його експозиції.Репортаж Ірини Федорчук

переглядів: 1