Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

01.06.2016 р.


1 червня 2016 року, у Міжнародний День захисту дітей, ректор університету Наталія Лазаренко, завідувач кафедри психології Ольга Паламарчук та студентка ОКР магістра Діана Подолянчук відвідали вихованців Вінницького обласного соціально-психологічного центру для дітей-сиріт «Добро».
Вітаючи малечу зі святом, вони передали хлопчикам і дівчаткам гітару, придбану на кошти, що були зібрані в травні місяці під час квесту «Струни доброти». Під керівництвом викладача кафедри психології Анатолія Килівника студентам вдалося закумулювати кошти й витратити їх на те, аби виконати бажання своїх маленьких друзів.

У рамках сьогоднішнього свята на площі університету відбувся флеш-моб «Діти – наше майбутнє!» та арт-терапевтична акція «Захисти дитину – захисти Україну!», до проведення яких охоче долучились майбутні педагоги. За ініціативи керівництва навчального закладу та Ради студентського самоврядування на заходи були запрошені вихованці центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Промінь", котрі прибули до нас зі своїм вихователем – пані Мариною. Діти писали побажання на повітряних кульках, разом зі студентами створювали малюнок на асфальті.Репортаж Ірини Федорчук

переглядів: 1