Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

18.02.2016 р.


На позаплановому засіданні Вченої ради 18 лютого 2016р. розглядалися такі питання:

1. Про внесення змін до Положення про нагородження відзнакою „Почесний працівник Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського”
Інформує член робочої групи проф. Костюкевич В.М.

2. Про нагородження відзнакою „Почесний працівник Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського” доктора педагогічних наук, професора, ректора навчального закладу з 1977 по 2003р. ШУНДИ Н.М.

3. Про створення системи морального та матеріального заохочення викладачів і співробітників університету за результатами навчально-виховної, науково-дослідної та організаційно-методичної роботи
Інформує голова робочої групи Вченої ради проф. Тарасенко Г.С.

4. Про призначення іменних стипендій студентам університету за підсумками зимової екзаменаційної сесії
Інформує вчений секретар доц. Лапшина І.М.

5. Про схвалення Порядку проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинськогота укладання з ними трудових договорів (контрактів)
Інформує перший проректор з науково-педагогічної роботи доц. Гусєв С.О.

. Про клопотання перед Конференцією трудового колективу педагогічного університету щодо представлення доктора педагогічних наук, професора ЗАБОЛОТНОГО Володимира Федоровича до державної нагороди „Заслужений працівник освіти України”
Інформує вчений секретар доц. Лапшина І.М.

7. Поточні справи
Про затвердження вступного іспиту з іноземної мови (англійської, німецької, французької) для вступників до аспірантури 2016р.
Інформує вчений секретар доц. Лапшина І.М. ....


детальніше ...

Голова Вченої ради, доцент Лазаренко Н.І.

Вчений секретар, доцент Лапшина І.М.

переглядів: 1