Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

10.02.2016 р.


ДОМАШНІ ГОСТИНЦІ УЧАСНИКУ АТО

В університеті протягом 10, 11 та 12 лютого 2016 року проходила акція «Домашні гостинці учаснику АТО», участь у якій взяли всі структурні підрозділи. 12 лютого відділом виховної роботи спільно з волонтером, доцентом кафедри технологічної освіти, економіки і безпеки життєдіяльності О.Ю. Пінаєвою та заступниками деканів-директорів інститутів, деканів факультетів із виховної роботи було організовано відправку зібраної продукції бійцям АТО у рамках проекту Ю.Л. Вотчер «Допомога армії».

Спільними зусиллями зібрано овочеву, рибну та м’ясну консервацію, варення, крупи, макарони, картоплю, мед, згущене молоко, олію, чай, горіхи тощо.
Дякуємо всім, хто підтримав цю ініціативу. Окреме величезне спасибі людині, котра долучилась до нашої акції анонімно. Про чоловіка з великим серцем, що вже не вперше допомагає студентам реалізувати їхні добрі наміри, розповідає третьокурсниця інституту педагогіки, психології і мистецтв Ярослава Пилипенко:

- Богдан (саме так він представився мені по телефону) долучився восени до збору коштів на придбання канцтоварів та іншого приладдя для дітей учасників АТО. Тоді ми ініціювали акцію «Допоможи дитині героя України!», аби хлопчики і дівчатка, батьки котрих на передовій, могли розпочати новий навчальний рік. Не залишився благодійник осторонь і зараз, коли на моїй сторінці в одній із соцмереж побачив репост оголошення про наш збір консервованих продуктів для бійців, які наразі боронять нашу країну від зазіхань ворога. «Новою поштою», а потім кур’єром Богдан передав мені консервацію й горіхи, а я в свою чергу те все віднесла в пункт прийому. Вірю, що такий вчинок наслідуватимуть сьогоднішні студенти і теж прагнутимуть робити добрі справи.
Нам не байдужа доля своєї країни, для її захисту свій посильний внесок може зробити кожен свідомий громадянин. Разом переможемо!Репортаж - Ірина Федорчук
прес-секретар університету

переглядів: 1