Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

Ювілейний, 65 день народження сьогодні святкує завідувач кафедри фізики і методики навчання фізики, астрономії, доктор педагогічних наук, кандидат фізико-математичних наук, академік Академії наук вищої освіти України, професор Володимир Федорович Заболотний.


Шановний Володимире Федоровичу! Колектив Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського щиро вітає Вас із нагоди славної дати й зичить міцного здоров’я на довгі роки, життєвої наснаги, душевної гармонії та успіхів у Ваших справах і починаннях.

Нехай професійний успіх і творчий запал крокують поруч із Вами, а невичерпна життєва енергія сприяє здійсненню всіх Ваших планів і задумів.З найкращими побажаннями - колектив університету


переглядів: 1