Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

22.01.2016 р.Ми всі різного віку, можемо мати відмінні політичні погляди, віросповідання, але усіх нас єднає Україна – суверенна, неподільна, вільна.

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 11.01.2016р. №1/9-5 «Щодо відзначення Дня Соборності України» та з метою виховання у студентської молоді почуття патріотизму і гордості за свою державу, поваги до історії рідного народу, почуття єдності та пріоритету загальнодержавних інтересів учасники літературної студії «Вітрила» Ольга Черкевич, Анастасія Думанська, Анастасія Оніщук і Юлія Латипова Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського на чолі з доцентом кафедри української літератури Віктором Крупкою долучилися до «круглого столу» «Акт Злуки: уроки минулого і завдання сьогодення», присвяченого Дню Соборності України. Захід відбувся за участю представників Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю облдержадміністрації, Молодіжного лекторію «Феміда», Клубу творчої інтелігенції «Інтермеццо», ГО «Асоціація бібліотек Вінниччина» у Вінницькій ОУНБ імені К.А. Тімірязєва.

22 січня 2016 року з нагоди проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки на площі Європейській міста Вінниці відбулось покладання квітів до Меморіалу слави й пам’ятника на честь вінничан, які загинули у кривавих сутичках під час Революції Гідності на Майдані Незалежності, та бійців, що віддали своє життя у ході антитерористичної операції на східних кордонах України.
Участь у заходах, присвячених Дню Соборності України, взяли керівники області й міста, громадські активісти, викладачі і студенти педуніверситету. Ректор навчального закладу, доцент Наталія Лазаренко, проректор з науково-педагогічної роботи та освітньої інноватики, доцент Андрій Безуглий, декан-директор інституту педагогіки, психології і мистецтв, доцент Юрій Зінько, професор кафедри журналістики, реклами та зв’язків із громадськістю Сергій Гальчак поклали квіти шани до пам’ятника Небесній сотні, а згодом побували на урочистостях у Вінницькій обласній філармонії «Плеяда».

За ініціативи завідувача кафедри журналістики, реклами та зв’язків із громадськістю, доцента Віталія Гандзюка студенти та викладачі інституту філології й журналістики провели «круглий стіл» на тему: «Акт злуки УНР і ЗУНР у національно-визвольній пресі України 1919 року».

Наставник академічної групи 3Ж, доцент Уляна Лешко провела зі студентами бесіду «Українське телебачення про День Соборності: традиції та новаторства».

Викладачі інституту історії, етнології і права стали активними учасниками програм обласного радіо та телебачення, приурочених Дню Соборності. Зокрема, доцент Анатолій Войнаровський 22 січня виступав у прямому ефірі Національного радіо України, радіостудії «Місто над Бугом», а також на телеканалі «Еверест». Доцент Павло Кравченко взяв участь у засіданні «круглого столу» до Дня Соборності на каналі «ВДТ» Вінницької обласної державної телерадіокомпанії «ВІНТЕРА». Професор Іван Романюк брав участь у прямому ефірі телевізійного каналу «Віта».

Студенти інституту фізичного виховання і спорту - майстер спорту Марта Репетацька, кандидат у майстри спорту Катерина Онофрійчук, майстер спорту Інна Бондаренко - взяли участь у змаганнях з художньої гімнастики на першість міста Вінниці, приурочених Дню Соборності.
В інститутах, на факультетах Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського підготовлено інформаційний лист на тему: «День Соборності України».

В бібліотеці педуніверситету організовано виставку літератури на тему: «22 січня – День Соборності України».Репортаж - Ірина Федорчук

переглядів: 1