Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

20.01.2016 р.

НА КОРИСТЬ НАШИХ!

20 січня 2016 року на базі спорткомплексу педуніверситету відбулась гра супер-ліги Вінницької області з футзалу між командою «Педуніверситет», до якої увійшли студенти інституту фізичного виховання і спорту, та збірною з Африки «Евергрін», гравцями якої є студенти різних ВНЗ м. Вінниці. Наші спортсмени перемогли суперників із рахунком 11:5. Голи забили Юрій Онищук (8), Віталій Вергелес (1), Максим Фурман (2).
Тренер команди – старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту, майстер спорту Олександр Перепелиця зазначає, що свою перемогу команда «Педагог» присвячує гарній даті – минуло 100 днів, відколи ректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Наталія Лазаренко офіційно призначена на таку відповідальну посаду.


Репортаж - Ірина Федорчук

переглядів: 1