Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

Ювілейний, 60 день народження сьогодні святкує завідувач кафедри фізичного виховання, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент М. А. Галайдюк.


Шановний Миколо Ананійовичу! Колектив Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського щиро вітає Вас із нагоди славної дати й зичить невичерпної енергії, оптимізму, творчої наснаги, міцного здоров’я. Нам хочеться, аби Ваші справі були непідвладні плину часу, будні й свята наповнювались корисними справами і земними радощами, а життя відкривало нові обрії майбутніх перспектив.

Нехай Вас зігріває Віра, підтримує Надія, надихає Любов. З роси й з води на щастя, на добро!З найкращими побажаннями - колектив університету


переглядів: 1