Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

16.12.2015 р.


16 грудня 2015 року студенти і викладачі педуніверситету мали можливість зустрітись з українським письменником та журналістом Євгеном Положієм. Автор презентував роман «Іловайськ», який побудовано на реальних подіях. Свої історії авторові розповіли близько 100 очевидців жахливих подій – бійці добровольчих батальйонів. Деякі з цих розповідей увійшли до книги.

Поміж героїв, що мають реальних прототипів, – вигадані персонажі. Усі вони є жертвами війни. В їхніх історіях – цинізм війни поряд із людяністю, що між життям і смертю стає порятунком та прихистком.
Презентація книги проходила у невимушеній та спокійній атмосфері. В обговоренні роману взяв участь асистент кафедри української літератури Олександр Вешелені. Він задавав зважені та суттєві питання стосовно змісту твору. Ряд запитань було озвучено і від студентської молоді, яку хвилює майбутнє України.

ід час зустрічі письменник зауважив, що метою написання роману є вшанування загиблих в Іловайському котлі, продовження їхнього життя у слові, в пам’яті, у плині віків.

WEB-сторінка реконструюється ...


Репортаж - Ольга Московчук,
фахівець І категорії відділу виховної роботи

Фото - Ірина Федорчук,
прес-секретар університету

переглядів: 1