Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.15.12.2015 р.
15 грудня в інституті філології й журналістики за підтримки дирекції та виховного відділу відбувся благодійний передноворічний ярмарок. Метою акції став збір коштів для дитячого будинку-інтернату й на потреби бійців АТО.

На ярмарку можна було придбати велику кількість солодощів: печиво, цукерки, тортики, тістечка тощо. Студенти та викладачі поставилися до дійства дуже серйозно. Вони спекли смачні ласощі, тому що знали, що це піде на благодійну справу. Окрім ярмарку, кожна із академічних груп зробила окремий внесок для дітей-сиріт: було зібрано велику кількість теплого одягу, іграшок і канцелярії, дехто допомагав грошима. У п’ятницю все це студенти ІФЖ доставлять діткам у школу-інтернат. Загалом вдалося зібрати 850 гривень, які витратять на благодійну допомогу.
Голова Ради студентського самоврядування інституту філології й журналістики Мирослава Нестерук зазначає, що подібні заходи будуть здійснені ще не раз:

– Такі акції потрібні і дуже корисні: вони роблять колектив єдиним цілим, водночас вдається подарувати щастя і надати допомогу тим, хто її потребує. Це важливо й тому, що ми, завдяки таким акціям, вчимося бути добрими та милосердними.

Студенти принесли значну кількість речей, одягу, солодощів і навіть коштів. Вдячна всім групам, які долучилися до дійства. Усі молодці!


Репортаж - Юлія Гульчак,
студентка 1 курсу ІФЖ

переглядів: 1