Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

12-13.12.2015 р.
12-13 грудня 2015 року у спортивній залі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського пройшов Кубок волейбольної ліги Вінниччини серед ветеранів (чол. 50+), присвячений пам’яті ветеранів волейболу Вінниччини. Його учасниками стали 7 команд. До збірної «Педагог-Сокіл», що грала за наш навчальний заклад, увійшли доценти кафедри теорії і методики фізичного виховання та спорту Андрій Драчук, Віктор Романенко, Сергій Драчук, майстер спорту СРСР Іван Нікорюк, майстер спорту міжнародного класу Павло Воронков, першорозрядники Вадим Демченко, Сергій Іващенко, Володимир Турчик.
Змагання проводились за системою трьох партій. Всі поєдинки спортсменам Вінницького педуніверситету вдалося виграти з рахунком 2:0 і стати володарями кубку.

За зайняте І місце Федерація волейболу Вінницької області нагородила команду «Педогог-Сокіл» грамотою, медалями і кубком.
На превеликий жаль, напередодні змагань трагічно обірвалося життя фундатора команди, випускника інституту фізичного виховання і спорту Володимира Павлюка. Капітан збірної «Педагог-Сокіл» Віктор Романенко передав виборені у поєдинках нагороди синам свого колеги.
переглядів: 1