Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.18.12.2015 р.СВІТ ДОБРА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ

18 грудня 2015 року, напередодні свята Миколая, за ініціативи ради студентського самоврядування інституту філології й журналістики відбулась поїздка в дитячий будинок «Родинний дім», що у смт. Вороновиця Немирівського району. Активісти-студрадівці Роман Копиця, Альона Кабалюк, Марк Маламура, Юлія Подолужна разом із групою 2БУР подарували малечі море позитивних емоцій, радості та веселих розваг.

На сьогоднішній день у закладі перебуває 28 дітей-сиріт, які чекають подарунка не лише від Святого Миколая, а й від щирих, небайдужих людей. Щоб розважити малих, студенти групи 2БУР Леся Ольхович, Алла Андрієнко, Ольга Тригуб, Жанна Побережник, Валентина Колісніченко, Марина Радзівлюк, Катерина Постоловська, Вікторія Музика, Тетяна Мойсюк, Антоніна Козлова підготували новорічну казку. До речі, на таку пропозицію одразу відгукнулась староста групи Юлія Богачук. Був і Дід Мороз, який роздав дітлахам іграшки, зібрані студентами, і герої-бешкетники, і ведучі. Вихованці закладу від душі посміялись, пораділи. Після інсценізації майбутні вчителі розважали дітей: проводили ігри, загадували загадки. Хлопчики і дівчатка виявились дуже відкритими, люб’язно спілкувалися, намагалися продемонструвати нам свої витівки.
Діткам був переданий одяг, який для них зібрали студенти інституту філології та журналістики, солодощі, іграшки, а на кошти, виручені під час благодійного ярмарку 15 грудня 2015 року, закуплено канцелярські товари.

Родинна атмосфера заполонила душі молодих людей, які наразі навчаються в інституті філології й журналістики. Деякі з них за кілька годин настільки прив’язались до діток, що доводилось вмовляти їхати назад.

Народна мудрість стверджує: «Світ добра починається з тебе». Отож, давайте будемо робити гарні справи частіше, адже щирі посмішки малечі того варті. Сподіваємось, що поїздок такого плану в діючої ради студентського самоврядування далеко попереду ще багато.
Репортаж - Мирослава Нестерук,
студентка 4 курсу ІФЖ

переглядів: 1