Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція
"Лінгвістичне портретування сучасного соціуму"26-27.12.2015 р.Збірник наукових статей ...


26-27 листопада 2015 року в інституті філології й журналістики Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Лінгвістичне портретування сучасного соціуму». Співорганізатором заходу виступив Інститут української мови НАН України.
У роботі конференції взяли участь 117 осіб, серед яких – провідні науковці, викладачі, докторанти, аспіранти наукових установ і вищих навчальних закладів Києва, Вінниці, Донецька, Житомира, Івано-Франківська, Кишинева, Кривого Рогу, Луцька, Тернополя, Умані, Хмельницького, Черкас, Чернівців. У процесі обговорення наукової проблематики доповідачі порушили низку питань, що стосуються мови й соціуму в гуманітарній парадигмі, теорії номінації, сучасних тенденцій категорійної граматики, функціонування мовних одиниць у різностильових текстах, взаємодії мови й культури, динамічних процесів у сучасних українських діалектах, синхронії та діахронії української регіональної ономастики.
Репортаж - Інна Гороф’янюк

Фото - Світлана Костюк

переглядів: 1