Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

18.11.2015 р.


18 листопада 2015 року у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського пройшов Чемпіонат із настільного тенісу на призи профспілки. Надзвичайно тепла атмосфера та запальний командний дух показали, наскільки згуртовані й підготовлені наші студенти.

У змаганнях взяли участь 6 команд. Честь інституту (факультету) відстоювали троє дівчат і троє хлопців. Перед початком змагань студентів привітав голова профкому Баюрко М.В., побажавши всім перемоги, подальшого розвитку та успіхів у всіх починаннях. Микола Васильович додав, що змагання з кожним роком стають все цікавішими, адже юнаки й дівчата працюють над собою і намагаються покращити власні результати.
Проведення таких змагань стало традицією, тому що здоровий спосіб життя є передумовою для розвитку різних сторін життєдіяльності людини.

Розпочались змагання привітанням наших гравців та вболівальників із Днем студента, який святкували напередодні. Це був грандіозний флешмоб факультативної групи ритмічної гімнастики, яка працює під керівництвом доцента, кандидата педагогічних наук Краснобаєвої Т.М.
Боротьба була запеклою, адже кожен учасник прийшов за перемогою та прославити свій інститут (факультет). Із великим задоволенням спортсмени-тенісисти подивились майстер-клас, який презентували Парнивода Ілля (1 ІФКС), Майданюк Максим (3 ІФКС) та Шкварелюк Ольга (4 ПГФ).

Результати змагань:

1 місце – ПГФ, 2 місце – ІМФІТО, 3 місце – ІІЕП, 4 місце – ІППМ, 5 місце – ІФЖ, п/к - ІФКС

Переможці змагань серед дівчат:

1 місце – Шкварелюк Ольга (4 ПГФ), 2 місце – Кравець Вікторія (4 ІФЖ), 3 місце – Малащук Марія (3 ІППМ).

Переможці серед чоловіків:

1 місце – Багній Вадим (1 ІМФТО), 2 місце – Гижа Сергій (5 ПГФ), 3 місце – Собко Олександр (3 ІМФТО)

Нагородження відбудеться під час наступного виду змагань (із кульової стрільби). Усі гравці залишилися задоволеними результатами проведення та виступів змагань і висловили побажання, щоб у наступному році турнір відбувався на такому ж високому рівні. Щиру подяку висловлюємо організатору змагань Кузьмік В.Б.

Репортаж - Альона Пасічник,
2 курс ІФЖЗавершились змагання з настільного тенісу серед студентів

24 листопада 2015 року Вінницький кооперативний коледж економіки і права вже традиційно приймав Чемпіонат області з настільного тенісу серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV р.а.
Участь у змаганнях взяли 9 команд: Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Вінницький національний технічний університет, Вінницький національний медичний університет імені Миколи Пирогова, Вінницький національний аграрний університет, Вінницький кооперативний коледж економіки і права, Вінницький фінансово-економічний інститут, Вінницький торгово-економічний інститут, Університет «Україна» та Донецький національний університет.

Збірна нашого навчального закладу під керівництвом тренерів Валентини Борисівни Кузьмік та Євгенія Володимировича Яковліва у напруженій боротьбі здобула І місце у своїй підгрупі та загальнокомандне І місце. Особливою завзятістю та спортивним характером відзначились Ілля Парнивода (1 ІФВС), Марія Малащук (2 ІППМ), Максим Майданюк (3 ІФВС) та Ольга Шкваринюк (4 ПГФ). Вони з задоволенням та позитивним настроєм змагалися за призові місця, відстоюючи честь університету. Запекла боротьба ще раз усіх переконала, що наші студенти не здаються, а йдуть до своєї мети – до перемоги!

Переможцями та призерами змагань стали:

I місце - Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського

II місце - Вінницький національний технічний університет

III місце - Вінницький національний аграрний університет

IV місце - Вінницький національний медичний університет ім. М. Пирогова

V місце - Вінницький кооперативний коледж економіки і права

VI місце - Вінницький торгово-економічний інститут

VII місце - Донецький національний університет

IX місце – Університет «Україна»

Організатори спортивного змагання творчо підготувалися до заходу та перетворили змагання на захопливу гру.

Вечір змагань із настільного тенісу безперечно сподобався всім і збагатив учасників гарним настроєм, азартом та бадьорістю.

Вітаємо наших переможців із почесним I місцем та бажаємо Вінницькому державному педагогічного університету подальших перемог!


Репортаж - Вікторія Майстренко,
2 курс ІФЖ

переглядів: 1