Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

3.12.2015 р.


3 грудня 2015 року у Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського завітала відома волонтерка Юлія Вотчер і виступила перед студентами та викладачами з розповіддю про суворі будні наших хлопців у зоні АТО. Інформація з перших вуст була унаочнена фото-презентацією. Гостя прокоментувала усі світлини і повідала маленьку історію кожного бійця, з яким їй довелось зустрітись на фронтових дорогах.




Студенти дізнались, що ця хоробра жінка впродовж 9 місяців побувала в зоні АТО аж 39 разів. За мужність і відвагу Президент України нагородив Юлію Вотчер орденом княгині Ольги ІІІ ступеня. Волонтерка розповіла молоді та працівникам педуніверситету, що після визнання заслуг державою ще активніше заходилась працювати над реалізацією нових проектів щодо підтримки бійців АТО. Волонтерка відкрила в собі один талант – вміння заряджати людей тим, що її хвилює та болить. Звісно ж, для реалізації усіх її задумів, а це придбання продуктів, одягу, спорядження, техніки, а також медичний супровід і реабілітація українських воїнів, потрібні кошти. Енергійна вінничанка, не покладаючи рук, шукає спонсорів у такій кропіткій подвижницькій справі і вже звично покладається на небайдужих людей.




Побувавши в гостях у нашому навчальному закладі, Юлія Луківна звернулася до студентів, викладачів і співробітників педуніверситету з проханням долучитися до збору грошей на рентгенівський апарат C-ARM, який збільшує шанси на життя нашим захисникам.


Репортаж - Ольга Московчук,
фахівець першої категорії відділу виховної роботи

переглядів: 1