Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

11.12.2015 р.11 грудня 2015 року Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського уже вдруге в навчальному році зустрічав майбутніх абітурієнтів. День відкритих дверей пройшов на славу!

Запрошені гості мали змогу познайомитись із керівництвом навчального закладу, деканами-директорами інститутів та деканами факультетів, відчути атмосферу університетського життя. Старшокласники охоче спілкувалися з викладачами та студентами, з цікавістю розглядали їхні творчі роботи, представлені на виставках. Кожен інститут, факультет оригінально презентував свої спеціальності, напрями і спеціалізації для заохочення потенційних абітурієнтів на навчання у нашому ВНЗ.
Були проведені екскурсії до музейно-просвітницького центру та бібліотеки університету, навчальних аудиторій та наукових лабораторій, де в майбутньому проходитимуть заняття. Майбутні вступники переглянули концертну програму за участю студентів і викладачів педуніверситету. На початку заходу з вітальним словом перед гостями виступили ректор університету Наталія Лазаренко, голова профспілкової організації Микола Баюрко та голова студентського самоврядування Олександр Забіяка, які запрошували юнаків і дівчат на навчання. Про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року школярам детально розповів директор Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти, випускник нашого вишу Геннадій Кузьменко.
Чарівним співом та запальними танцями презентували глядачам свої таланти Ірина Славінська із віночком пісень «Українське попурі», Олена Пасіхова з піснею «Тече вода», лауреат міжнародних конкурсів, володар гран-прі Олена Шинкар, котра презентувала музичний твір «My time», Микола Яцуляк із композицією на гітарі «Танець у горах», хореографічні колективи «Let’s dance» та «Butterfly», а також переможці Міжнародного фестивалю-конкурсу «Зірковий парад 2015» у м. Львові - Владислав Хохлан із піснею «Дві скрипки» та народний аматорський ансамбль танцю «Роза вітрів», який разом із викладацьким ансамблем танцю «Жіноча логіка» природничо-географічного факультету виконав хореографічну композицію «Танцювальний переполох».

Під час концерту Ярослава Пилипенко - координатор соціального проекту «Школа навколо», який стартував 3 листопада за ініціативи Ради студентського самоврядування педуніверситету, сповістила школярів, що вони теж можуть стати учасниками нової програми й щосуботи відвідувати навчальні заняття з різних предметів.

Це була не остання зустріч із майбутніми абітурієнтами, адже зовсім скоро двері Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського знову відчиняться для тих, хто прагне стати учителем.
Репортаж - Аліна Фурман
фахівець І категорії відділу виховної роботи

переглядів: 1