Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

10.12.2015 р.


10 грудня 2015 року до м. Бар була відряджена невеличка делегація, щоб провести там профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді. Зустріч школярів і представників Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, ініційована студентом ступеня вищої освіти магістра інституту педагогіки, психології і мистецтв, а віднедавна депутатом Барської міської ради Віктором Сторожуком, відбулась у місцевому будинку культури, куди завітали старшокласники загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. №1, 3, 4, навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-гімназія», обласного гуманітарного ліцею для обдарованих дітей із сільської місцевості при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського та студенти Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського. Вони охоче спілкувались із заступником декана-директора з навчальної роботи інституту філології й журналістики, доцентом кафедри української мови Ніною Кухар, старшим викладачем кафедри фізичного виховання Миколою Дмитрівим, старшим викладачем кафедри технологічної освіти, економіки і безпеки життєдіяльності Оксаною Бугою, асистентом кафедри психології Валентиною Педоренко, четвертокурсником інституту фізичного виховання і спорту Олександром Ярошенком, четвертокурсницею інституту математики, фізики і технологічної освіти Оленою Пасіховою, другокурсницею інституту історії, етнології і права Іриною Славінською. З цікавістю переглянули юнаки і дівчата відеофільм, що презентує наш університет, ознайомились із друкованою рекламною продукцією, почули інформацію про діяльність соціального проекту «Школа навколо» для учнів 7-11 класів і заявили про свою готовність теж стати її учнями.
- На сьогоднішній день не всі батьки мають можливість повезти свою дитину у Вінницю, щоб дізнатись більше про навчальні заклади, де хотіли б навчатись. Величезне спасибі усім нашим гостям і керівництву Вінницького педуніверситету за надану можливість майбутнім випускникам шкіл нашого міста ближче познайомитись із викладачами і студентами, довідатись, за якими спеціальностями навчальний заклад готує спеціалістів, - із такими словами звернулася до гостей методист навчально-методичного кабінету Людмила Гвардіян.
Ректор педуніверситету Наталія Лазаренко дякує керівнику відділу освіти Барської райдержадміністрації Аллі Сторожук, директору Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського Петру Савчуку та його заступнику Володимиру Хомчаку за плідну співпрацю та розбудову партнерських відносин.Репортаж - Ірина Федорчук

переглядів: 1