Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

27-29.11.2015 р.Велика родина Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського щиро радіє успіхам студентів і викладачів природничо-географічного факультету, які щойно повернулись із Міжнародного фестивалю-конкурсу «Зірковий парад» (м. Львів, 27-29 листопада 2015 року). Співорганізаторами масштабного заходу, що об’єднав 3000 учасників не лише з України, а й близького і далекого зарубіжжя, стали ВГО «Європейська фестивально-концертна молодіжна ліга», продюсерський центр «DS SOUND», студія звукозапису «Zabava records» та палац культури імені Гната Хоткевича.

Народний аматорський ансамбль танцю «Роза вітрів» отримав диплом 1 ступеня, а його керівник Вікторія Канська та продюсер Тетяна Дабіжук нагороджені дипломами за активну роботу у розвитку дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України.
Та це ще не всі здобутки природничо-географічного, привезені зі Львова. Журі конкурсу номінувало дипломом переможця фестивалю першокурсника Владислава Хохлана.

Так тримати, друзі! Ми пишаємося вами!


Репортаж - Ірина Федорчук

переглядів: 1