Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

03.12.2015 р.


Сподіваємось, що зимовий сонячний день 3 грудня 2015 року став ще світлішим для людей, які наразі мешкають у Вінницькому геріатричному будинку-інтернаті. Адже їх приїхали відвідати студенти нашого навчального закладу, привезли подарунки та гарну концертну програму.


Розповідає голова ради студентського самоврядування педуніверситету Олександр Забіяка:


- Студенти нашого навчального закладу вже неодноразово допомагали дітям-сиротам, бійцям, які несуть службу в зоні АТО, а цього разу вирішили подбати про людей похилого віку, інвалідів І та ІІ групи, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду і не мають рідних. Добре, що в календарі є дата, яка нагадує кожному громадянинові України, що поруч із нами є ті, кому вкрай необхідне наша співучасть, уважність, дбайливе ставлення. Активісти студради звернулись до керівництва будинку-інтернату, що знаходиться за адресою: вул. Хмельницьке щосе, 106, й запитали, чого наразі найбільше потребують його мешканці. Після спілкування з культорганізатором закладу Мариною Лапченко та старшою медсестрою Світланою Лавровою на зібрані кошти придбали тонометри, шприці, інші медичні засоби і в Міжнародний день інвалідів вирушили в будинок престарілих у гості.
Мешканців Вінницького геріатричного будинку-інтернату привітав інспектор з кадрів Володимир Сорочинський і представив їм гостей - більше сотні юнаків і дівчат, які здобувають фахову освіту у Вінницькому педуніверситеті. Вдячні глядачі уважно переглянули концерту програму, дуже тепло оцінили творчі вміння молоді, щиро раділи кожному виступу, аплодували студентам і просили приїздити ще й ще.

Керівництво Вінницького геріатричного будинку-інтернату передало подяку ректору університету Наталії Лазаренко за гідне виховання студентської молоді.
Дорогою додому наші співаки організували пісенний флеш-моб для пасажирів трамваю, що прямував за маршрутом «Барське шосе – Залізничний вокзал».

Репортаж - Ірина Федорчук

переглядів: 1