Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

02.12.2015 р.Свято краси на філологічному

2 грудня 2015 року в мистецькому центрі ВДПУ відбулась знакова подія для студентства інституту філології й журналістики - конкурс «Красуня ІФЖ - 2016». Дійство, організоване радою студентського самоврядування, подарувало глядачам вир шалених емоцій і почуттів.

За титул «Красуня ІФЖ 2016» змагались Анастасія Козороз, Анастасія Гріньова, Юлія Гульчак, Марина Химич, Вероніка Ганай, Марія Зінчук, Жанна Борух, Світлана Хакбердієва. Кожна з них вражала не лише вродою, а й індивідуальністю, креативністю.
Оцінювало дівчат вельмишановне журі, до складу якого увійшли студент 4 курсу інституту філології й журналістики, учасник команди КВН «Ті, що греблю рвуть» Сергій Деянов, студентка Вінницького національного аграрного університету, модель Руслана Поліщук, випускниця інституту історії, етнології та права Вінницького державного педагогічного університету, професійна модель Марина Дереневська та викладач інституту фізичного виховання і спорту, громадський діяч, власник мережі спортивних клубів та магазинів «Максимус» Борис Максимчук.

Глядачі мали змогу оцінити вроду і творчі вміння красунь під час конкурсів «Дефіле в українському стилі», «Привіт, це я!», «Вихід у ділових костюмах», «Я – талановита красуня». Дівчата захоплювали аудиторію чуттєвим вокалом, хореографією, поезією, грою на фортепіано, а під час захопливого й чуттєвого романтичного виходу у вечірніх сукнях продемонстрували загалу жіночність і грацію Усі вони неабияк старались, і це було помітно неозброєним оком.

Позитивними емоціями та неймовірним запалом того вечора охоче ділилися студенти інституту філології та журналістики Павло Верцинський, Артем Князєв, Олександр Конкол, університетська команда КВН «Без назви», танцювальний колектив інституту філології та журналістики «Butterfly» (художній керівник – Єлисей Комарницький). Трепетності в момент виходу конкурсанток на сцену додали учасники відомого колективу «Strong of dance» - маленькі янголятка, які показали високий рівень підготовленості, захопили щирістю, непосидючістю.
Завершився конкурс нагородженням учасниць. Номінацію «Міс артистичність» здобула Вероніка Ганай, «Міс елегантність» - Марина Химич, «Міс ніжність» - Анастасія Козороз, «Міс вишуканість» – Світлана Хакбердієва, «Міс чарівність» - Анастасія Гріньова, «Міс загадковість» та «Міс глядацьких симпатій» - Марія Зінчук. Жанні Борух пощастило отримати звання «Міс неповторність» та «Віце-міс інституту філології та журналістики – 2016». «Красунею інституту філології та журналістики - 2016» стала Юлія Гульчак, яка виборола ще й титул «Міс грація». Бажаємо Юлії успіху на загальноуніверситетському конкурсі краси, грації, чарівності і таланту «Міс ВДПУ- 2016».

Рада студентського самоврядування ІФЖ щиро дякує всім, хто допоміг з організацією, та вітає учасниць конкурсу.Якщо Ви бачите цей напис, це означає що браузер не підтримує Flash-технології.

Скачати відекліп
Репортаж - Мирослава Нестерук,
студентка 4 курсу ІФЖ

Фото - Ігор Дорохов

переглядів: 1