Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

3.12.2015 р.3 грудня 2015 р. свій ювілейний 55-ий день народження відзначає завідувач кафедри української мови, доктор філологічних наук, професор Павликівська Наталія Михайлівна.


Наталія Михайлівна – знаний в Україні науковець, член Української ономастичної комісії, автор понад 150 публікацій. Наукові праці стосуються теорії граматики сучасної української мови, проблем ономастики України, зокрема топоніміки та антропоніміки. Серед них «Словник псевдонімів ОУН-УПА» (2007 р.), «Словник мікрогідронімів Вінниччини» (2013 р.), монографії «Питання української псевдонімії ХХ століття» (2009 р.), «Мікрогідронімія Вінниччини: від емпірики до узагальнень» (2014 р.).

Брала участь у реалізації держбюджетних тем: «Розробка та впровадження нових (комп\’ютерних) технологій у навчальний процес» (1990–1995 рр.); «Повнозначні слова української та англійської мов: семантика, функції» (2012–2015 рр.). У співавторстві підготувала навчальні посібники для студентів-філологів «Граматика української мови. Морфологія. Модульний курс» (2012 р.) та «Морфологія української мови» (2015 р.).

Гуртуючи навколо себе молодь, Наталія Михайлівна успішно керує магістрантами, аспірантами та здобувачами, які працюють у руслі регіональної ономастики.

Ми раді вітати Вас, Наталіє Михайлівно, із цим прекрасним ювілеєм і зичимо невпинного руху вперед! Нехай у всіх починаннях Вас супроводжують підтримка колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена задоволення та творчих перемог! Нехай Ваш славетний ювілей стане потужним імпульсом для нових творчих звершень на ниві філологічної науки і викладацької праці. Хай світлом і теплом будуть наповнені Ваші дні, хай відкриваються Вам назустріч серця й повниться радістю Ваш дім!


Залишайтеся такою ж людяною, чуйною, неповторною, гарною і молодою!Колектив університету


переглядів: 1