Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

27-29.11.2015 р.


27-29 листопада на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського тривав ІV Міжнародний конкурс молодих виконавців «Подільський водограй», який збирає на своїх майданчиках талановитих юних музикантів України й зарубіжжя й дозволяє їм поспілкуватися універсальною мовою мистецтва, здатною об’єднати та надихнути на добрі вчинки й помисли людей усього світу.

З визначною подією учасників заходу щиро привітали ректор університету Наталія Лазаренко, голова громадської організації «Подільський водограй», директор конкурсу Володимир Даутов і побажали їм яскравих виступів і перемог.
До Вінниці з’їхались юні музиканти з різних куточків України: Вінниччини, Київщини, Хмельниччини, Кіровоградщини, Житомирщини, Миколаївщини, Херсонщини, Дніпропетровщини, Луганщини, Чернівеччини, Тернопільщини, Полтавщини, Львівщини, Волині, Черкащини, Івано-Франківщини. Участь у фестивалі взяли й молоді виконавці з Польщі. Упродовж трьох днів перебування на гостинній Подільській землі усі вони мали змогу максимально проявити свої здібності, реалізувати творчі прагнення.

Маємо сподівання, що фестиваль сприяв відкриттю нових обдарувань, збагаченню мистецьких традицій, був гарною нагодою до встановлення нових контактів і справжньої дружби.

Репортаж - Ірина Федорчук

переглядів: 1