Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

11.11.2015 р.


11 листопада 2015 року в мистецькому центрі педуніверситету відбувся конкурс «Міс та Містер інституту фізичного виховання і спорту». Вели його Володимир Данчак-Стахов та Вікторія Базюк.

Про свої таланти заявити вирішили Наталя Дідик, Іванна Казнаховська, Олександра Гуйван, Катерина Черешнюк, Ірина Присяжнюк, Віталій Дзіміна, Андрій Король, Олексій Мазур, Іван Левчук, Роман Голомах.
Глядачі і члени журі мали змогу оцінити учасників дійства під час відео-візитки, презентації талантів, дефіле у вечірньому і пляжному вбранні. Цього разу хлопці і дівчата танцювали, співали, читали вірші, грали на музичних інструментах.
Номінації у конкурсі розподілились наступним чином: Наталя Дідик – «Міс Ніжність», Іванна Казнаховська – «Міс Витонченість», Ірина Присяжнюк – «Міс Глядацьких симпатій», Олексій Мазур – «Містер Відважність», Іван Левчук – «Містер Харизма», Андрій Король – «Містер Артистичність» та «Містер Глядацьких симпатій». «Віце-Міс» і «Віце-Містер» стали Олександра Гуйван та Віталій Дзіміна. А титули «Міс» і «Містера» журі вирішило вручити Катерині Черешнюк та Романові Голомаху.

Що ж, тепер ми, уболівальники, чекатимемо виступів переможців інститутського конкурсу на конкурсі загальноуніверситетському. Успіхів їм!

Репортаж - Наталя Дідик,
студентка 1 курсу ІФВС

Фото - Ігор Дорохов

переглядів: 1