Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

29.10.2015 р.

Web-сторінка розробляється ...

І знову кафедра географії подорожує. Цього разу нас чекали країни Скандинавії. У звичайній навчальній аудиторії відбулася інтелектуальна Битва вікінгів.

Студентів 4 курсу представляли команди «Вальхалла» (група А), «Даннеброг» (група Б) та «Норланд» (група В). Змагалися вони не в запеклих боях, а в креативних, творчих конкурсах: «Канікули», «Башта могутності», «Прапорознавці», «Правда чи брехня?», «Вгадай, хто!», «Музичний фреш» та багатьох інших. Особливої уваги заслуговувало змагання «Реклама», під час якого студенти змогли себе якнайкраще проявити. Рекламні ролики, відзняті командами, ще довго будуть викликати посмішку на обличчі. Ще згадуватиметься і згадуватиметься, як складали конструктор «Lego», їли норвезький сир та дивувалися, якого успіху можна досягнути, маючи під руками розвідний ключ.
Справжньою родзинкою заходу було відеозапитання від наших співвітчизників-українців, які волею долі опинилися в Норвегії, Данії та Швеції. Саме вони задавали запитання учасникам команд.

Усі крапки над І розставило домашнє завдання. Перемогу в Битві вікінгів здобула команда групи В – «Норланд». Їй дісталися золоті медалі та смачний приз у вигляді старовинного драккару. Срібло опинилося в руках завзятої та сміливої команди «Даннеброг» (група Б), а бронза і 3 місце – команді групи А, що мала назву «Вальхалла».
Дякуємо усім командам та гостям свята за неперевершене шоу!Репортаж - Аліса Горбенко

Фото - Ігор Дорохов

переглядів: 1