Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

29.10.2015 р.НАШ ГІСТЬ – НАРОДНИЙ ТЕАТР-СТУДІЯ «СЬОМЕ НЕБО»

29 жовтня 2015 року в гості до викладачів і студентів Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського завітали актори народного театру-студіїї «Сьоме небо», що ось уже 10 років поспіль діє при медико-психологічному факультеті Вінницького національного університету імені Миколи Пирогова. Прибули вони з інсценізацією твору бретонського журналіста, поета, письменника і сценариста П’єра-Жакеза Еліаса «Одержимі морем». На ІІІ Міжнародному фестивалі народних театрів та аматорського мистецтва «Joy Fest», що проходив на початку місяця в м. Києві, вистава отримала перемогу аж у трьох номінаціях.

Завдяки прекрасним акторським здібностям Олександра Щерби, Віктора Немченкова, Олесі Усатої, Людмили Земелько, Катерини Фурси, глядачі змогли відчути переживання й прагнення героїв твору, їх настрої. Все було настільки майстерно й правдиво, що хотілося дивитися гру молодих виконавців ще й ще.
Шанувальники театрального мистецтва дуже тепло сприйняли виступ колективу на сцені мистецького центру педуніверситету, тож вітали їх бурхливими оплесками. Після перегляду зворушливої історії режисер-постановник театру-студії «Сьоме небо» Марина Ревенко подякувала присутнім за гарний прийом і радила студентській молоді любити мистецтво, літературу, зростати справжніми інтелектуалами.
Репортаж - Ірина Федорчук

переглядів: 1