Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

09.10.2015 р.


Дні паліативної допомоги, ГО «Злагода»


Щороку на початку жовтня проводяться дні паліативної допомоги. З нагоди такої всесвітньої ініціативи громадське об’єднання «Злагода» за підтримки благодійного фонду «Відродження» спільно з «Вінницькою асоціацією медиків», Товариством Червоного Хреста та обласною державною адміністрацією запланувало цілий комплекс заходів. Організувати доброчинну діяльність для дітей, які мають невиліковні хвороби, прийняли рішення і студенти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Координатором марафону «Цінуй життя», що включав благодійний компонент – збір коштів для потреб дітей, які потребують паліативної та хоспісної допомоги, був першокурсник інституту історії, етнології і права Олег Семенець.
9 жовтня 2015 р. за сприяння студентського самоврядування формувався «резервний банк донорів», який може врятувати життя маленьким пацієнтам лікарень. Крім того, за символічну суму студенти мали змогу придбати «Браслети життя», а зібрані в такий спосіб гроші передати онкохворим дітям, внісши свою частку у вирішення їх проблем.Репортаж - Інна Ніколіна

переглядів: 1